Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a legszomorúbb dolog, amit...

Mi a legszomorúbb dolog, amit valaha olvastál egy regényben?

Figyelt kérdés

2021. márc. 7. 19:06
1 2
 11/16 Cortez.felesege ***** válasza:
100%
Kicsit erzekeny szelyiseg vagyok szoval amikror... igazabol az szjg utvesztonek az utolso 150-200 oldalat vegigbogtem. Valakinek van vakami velemenye Owell tol az Allatfarmrol valami reszletes es most nem a tipik konyv hatujara gondoltam hanem szemelyes velemenyre, mert lattam hofy tobben is emlitettek.
2021. márc. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
A bányaló halála a Germinalban. Komolyan, én ezen sírtam el magamat. Illetve Hobb művein, de az csalás, van egyetlen önfeláldozó, szerethető karakter, aki aztán tényleg feláldozza önmagát.
2021. márc. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha meghal egy olyan karakter, aki fontos és szerethető volt és az életbe nem gondolnád, hogy meg fog halni.

A Tükörjáró utolsó részének a végét végigbőgtem, pedig nem szoktam gyakran sírni. Attól a befejezéstől kissé mérges érzéseket kezdtem táplálni az írónő iránt. De egyébként jó volt a könyv, csak szomorú.

2021. márc. 16. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Regényben a Papírsárkányokban, amikor egy bizonyos szereplő meghal (nem akarom elspoilerezni).

Fórumtopikban meg az, hogy az 5-ös lelőtte nekem, hogy Crepsley meghal, ezt most igyekszem gyorsan elfelejteni :D

2021. ápr. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Juj tee, ne olvasgasd a válaszokaat! Nem akartaam <3

Hol tartasz benne?

2021. ápr. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Még csak az elsőt olvastam, de nagyon bejön :)
2021. ápr. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!