Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen balettel kapcsolatos...

Milyen balettel kapcsolatos könyveket ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Nem baj, ha nem szépirodalom, sőt, talán jobb is, ha kicsit mélyebb, mint egy Daniele Steel. :D


Tudományos is jó, de regényes is lehet, akár olyan, ami összefoglalja a leghíresebb orosz darabokat.



2021. márc. 9. 22:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Válogass kedvedre :))

[link]

2021. márc. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha valahol hozzá tudsz jutni vályi rózsi balettok könyve című könyvéhez, az rengeteg balettet összefoglal, nem csak a híres oroszokat, de az is benne van, meg ismerkedhetsz másokkal is ha kedved támad. (elég régi és ritkán kapható bárhol is, de azt hiszem van egy átdolgozott modernebb újranyomása is, két éve a tánciskolámban volt valami közösen rendelős akció asszem de nem nagyon figyeltem mert nekünk van egy eredeti))
2021. márc. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Jaj de örülök, köszönöm a válaszokat! :)
2021. márc. 10. 08:37
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy táncolsz-e vagy sem. De ami közel hozza hozzád a balettot és úgymond enged belelátni a táncosok napjaiba 2 magyar könyv is van. Sok dolgok van mostanában és este fáradtan zuhanok csak be az ágyba, de Czank Lívia írta a 2 könyvet. Amennyit olvastam belőlük nekem nagyon tetszik, elég személyesre sikerült (vagy nem is tudok hogyan mondjam jobban). Az egyik az Opera táncosairól, a másik az MTE tanulóiról szól...

[link]

Én tőle személyesen dedikálva vettem meg (instán találtam hozzá elérhetőséget és csomagban vettem), A függöny mögött című könyvet én az első kiadásból vettem (nekem ez jobban tetszett, meg mégiscsak az első verzió...)

2021. márc. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szuper, köszönöm! Máris megnézem. :)
2021. márc. 12. 11:48

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!