Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szoktatok Book Depositoryról...

Szoktatok Book Depositoryról rendelni?

Figyelt kérdés
Én általában a Libriből szoktam angol nyelvű könyveket rendelni, viszont nagyon sokan ajánlották már a Bookdepo-t és kíváncsi vagyok, hogy valóban megéri onnan rendelni, jó oldal? Milyen gyorsan szállítják ki a könyveket? Illetve a postaköltség mennyire vészes? Mert gondolom ha külföldről jön akkor jóval drágább

2021. márc. 10. 14:07
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Postaköltség nincs. Régebben 10-12 nap alatt értek ide a könyvek (a feladástól számítva nem a rendeléstől, a feladás maga 1-3 nap). Most a vírus miatt ez lassabb, de fel is van tüntetve az oldalon, hogy mire lehet számítani.
2021. márc. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
57%
Mióta fossá ment a forint árfolyam, nem.
2021. márc. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A legolcsóbb.

Rendesen becsomagolják a könyveket.

Általában 1-2 könyv jön egyszerre. (6-8 könyvet szoktam rendelni havonta.)

2021. márc. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig onnan rendelek könyvet, az egész Harry Potter sorozatom onnan van, illetve mangák, újonnan kijött könyvek a kedvenc íróimtól. Igazából most tényleg elég drága lett, én általában ilyen 2500-3000 ért szoktam ott könyvet venni, most ilyen 4000 körül vannak azoka a könyvek, amiket szeretnék. Szerintem nem túlzás azt mondani, hogy egy ezressel feljebb mentek az árak. Viszont meg így is megéri onnan vásárolni, nincsen postaköltség.
2021. márc. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!