Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » ? Keresek egy BTS fanfiction-...

? Keresek egy BTS fanfiction-t amit régebben olvastam. Annyira emlékszek belőle hogy van benne 2 lány az egyikük nem beszél. ---fojytatom megjegyzésbe---

Figyelt kérdés

Szóval a két lány egy férfivel utazik egy autóba amikor a férfi fizetséget kér cserébe és az egyik lány felajánlja mágát hogy ne annak kelljen amelyik nem beszél majd bemegy a férfivel a benzinkút mosdójába de valahogy kijátsza és a 2lány elmenekül a férfi kocsijával. Ennyire emlékszel belőle se a címére se a lányok nevére csak annyit tudok hogy agy BTS-fanfiction. Nagyon szeretném megtalálni!

Kérem a kötekedők kíméljenek.



2021. márc. 10. 21:49
 1/4 Nagy Anna7657 válasza:
uh sajnos nem tudom mi a címe, de nagyon felkeltette az érdeklődésem. :)
2021. márc. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem tudom melyik lehet ez, életemben nem találkoztam még ilyennel wattpadon de érdekesnek hangzik.
2021. márc. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sajnos azota se talalom sehogy... Legyszi ne feledkezzetek meg rolam ha esetleg megtalaljatok/megtalaltatok foleg ha tudjatok a cimet.
2021. márc. 25. 22:44
 4/4 anonim ***** válasza:
Melyik oldalon olvastad és milyen nyelven?
2021. ápr. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!