Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » All The Young Dudes (Harry...

All The Young Dudes (Harry Potter) fanfiction vélemény?

Figyelt kérdés
Ao3 az oldal ahol fent van, angol nyelvű. Láttam, hogy sokan ki is nyomtattatták. Mit gondoltok róla?

#Harry Potter #fanfiction #tekergők #All the young dudes
2021. márc. 6. 22:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
46%
Sose hallottam még róla.
2021. márc. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
41%
Én sem
2021. márc. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
69%

Micsoda építő jellegű hozzászólás utolsó.. Azért mert téged valami nem érdekel, még másokat érdekelhet.


Nagyon népszerű fanfic úgy látom és az értékelése is az egekben van. Lecsekkolom, kösz az ajánlást kérdező.

2021. márc. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
28%
Na megjött a fehér lovag. Hát igen, a fentebbi válaszokat (vagy azok hiányát) elnézve, igencsak érdekli azokat a bizonyos "másokat"...
2021. márc. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Oké, nyugi jézusom! Elméletilegez az oldal arra való, hogy kérdéseket tegyenek fel. Ha nem tudsz rá válszolni akkor ne tedd. Ilyen egyszerű.
2021. márc. 11. 07:48
 6/12 anonim válasza:
23%
Itt azzal foglalkoznak, hogy érdekli e őket. Hasonló jó válaszok az, hogy amikor megkérdezki, hogy tudnak e valami tanácsot, azt valaki odaírja, hogy ő nem....
2021. márc. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
100%
Én most kezdtem el olvasni a 14-es fejezetnél tartok írj ha szeretnél róla beszélni privibe:)
2021. márc. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Kovács Fanni77 ***** válasza:
70%
Nemrég fejeztem be az első könyvet és egyszerűen odáig vagyok érte.Majdnem olyan jó mint az eredeti hp könyvek<3
2021. máj. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
94%

Én végeztem is már vele. Nagyon tetszett.. Nagyon jól meg van írva, a karaktereket is teljesen canon-nak éreztem, mindenki karaktere szépen ki van dolgozva. Számomra is egy rendes regény-szintet elért, zseniális az író, pedig "csak" egy fanfiction. Nem tudtam abbahagyni az olvasást. :)

Egy érzelmi hullámvasút az egész. Néhol vicces, néhol meg jobban megfogott és megkönnyeztem, mint a HP-t. A barátságok, a körülmények amikben felnőttek a tekergők nagyon jól át van adva, a háború is. Napokig a hatása alatt voltam utána. Ajánlom azoknak, akik szeretnek HP fanficet olvasni. Nálam toplistás lett..

2021. jún. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Ezt a fanfictiont lehet valahol magyarul olvasni, vagy nem fordították le?
2021. szept. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!