Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Könyvköttetés és nyomtatás...

Könyvköttetés és nyomtatás személyes használatra? Oldalak mint a Lulu.com vagy Epubli?

Figyelt kérdés
Olyan oldalakat keresek ahol ki lehet nyomtattatni és bekőttetni egy könyvet akár egy példányban is, személyes használatra. Nem ilyen "egyedi határidő naplóra gondolok, hanem rendes regény kötésre.

2021. márc. 11. 07:54
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
helló, én is a lulun szeretnék könyvet nyomtatni, de nem tudom, hogy szállítanak-e magyarországra is. tudnál ebben segíteni?
2021. máj. 17. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszolóknak és az érdeklődőknek! Igen nyomtatnak magyarul és szállítanak Magyarországra! :)

Ma érkezett meg a csomagom nagyszerű állapotban, már neki is kezdtem a könyvek olvasásának, végig lapoztam őket, de eddig semmiféle hibát nem fedeztem fel!:)

2021. máj. 18. 22:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!