Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Elolvasnátok ezt a könyvet?...

Elolvasnátok ezt a könyvet? XD Elég furcsa történet. Részben szeretnék rávilágitani az emberek természethez való viszonyára.

Figyelt kérdés
Szóval a törénet: 2020-at irunk a Föld már teljesen lakhatatlaná vált mert az emberek mindent megszennyeztek.100 Embert küldenek fel egy űrhajóra amin 500 évig maradnának ottan reménykedve, hogy a Föld újra alkalmas életet eltartani. eletelik az 500 év és azóta az emberek rég elfelejtették, hogyan lehet szabadulni az űrhajóról. Majd 5 iskolás gyerek elkezd kutakodni az eggyik szemétdombon és találnak egy könyvet először nemtudják mi az mert már teljesen megváltozott azóta az élet nincsennek könyvek hanem vetitővel és képpekel dolgoznak az emberek. Egyszemélyes autókat használnak mert annyira eltunyultak. Mind mesterségesen előálitott ételt esznek mert már nemtudják, hogy kell növényeket gondozni. De ezek mint benne vannak a könyvbe amit találnak és az is hogy hogyan lehet menekülni onnan és mi kell az élethez, házépites részletei.... Majd gondoltam olyan fejezetre ahol leirom az előzményeket hogyan kerültek erre a sorsa az emberek. Majd az 5 iskolás gyerek megpróbál kiszabadulni onnan a leirás szerint és sikerül is nekik de sok akadájba ütköznek... Hát ennyi röviden XD
2010. aug. 19. 12:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mi a címe?
2010. aug. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
még nincs de talán Álomvilág-ra gondoltam
2010. aug. 19. 12:53
 3/14 anonim válasza:
nemrossz:D én tuti elolvasnám:D csak izgi címe legyen. mondjuk: "vissza az életbe", vagy "tanulj meg élni!" stb. ha megírod, akkor elolvashatom?:D
2010. aug. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
természetesen de akk adj valami cimet msn vagy valami ilyesmi-t email...
2010. aug. 19. 13:26
 5/14 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik az otlet :P Foleg , hogy ra szeretnel vilagitani az emberek termeszethez valo viszonyulasara! Es a cim is jo.Ha blogba irod,ja persze es megadod a linket, szivesen elolvasnam .:) (a konyvszektas lany :P)
2010. aug. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
megpróbálkozok a kiadással és ha nem sikerülr jön a blog
2010. aug. 19. 15:03
 7/14 anonim ***** válasza:
Ez a történet nagyon hasonlít a Wall-E animációs filmre nem lehet hogy onnan szedted az öltet?
2010. aug. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
a szikraváros-ből de van benne Wall-e is XD
2010. aug. 19. 15:32
 9/14 anonim ***** válasza:
éreztem én :P
2010. aug. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Persze:) Isteni lehet.
2010. aug. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!