Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » James pottreről milyen vélemén...

James pottreről milyen véleményen vagytok?

Figyelt kérdés

2021. márc. 23. 15:05
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
76%

Erről a "beképzelt James Potterről" eszembe jutott egy kép, kár hogy nem tudom bemásoni:D


A lényege:


Amit az emberek elfelejtenk James Potterrel kapcsolatban:


-James Siriussal és Peterrel rengeteg munkát beleadnak hogy segítsenek Remusnak, és az elég nehéz animádiát is megtanulták hogy aztán minden teliholdkor barátjuk mellett legyenek


-Befogadta Siriust, amikor nem volt hova mennie 16 éves korukban


-Segített Remusnak amikor nem kapott munkát amiétt vérfarkas


-Megmentette Pitont Remustól az életét kockáztatva


-Kitartóan küzdött Lily szerelméét hosszú évekig


-Imádta a fiát és a feleségét


-Pálca nélkül állt Voldemort elé, tudva hogy semmi esélye, csak azért hogy időt nyerjen a feleségének és fiának elmenekülni


És dolgok amire az emberek emlékeznek James Potterrel kapcsolatban:


-Amikor az ötödik részben, 15 éves gyerek fejjel "fellógatta" Pitont.


Tudom, hogy James nem volt tökéletes és hogy beképzelt gyerek volt. De ki ne lenne az, amikor a szülei ilyen szinten elkényeztetik? Gondoljatok csak Dudley Durslyra.

Voltak hibái, igen. De kinőtte őket. És különben is. Mindenkinek vannak hibái.Van aki túl tud lépni rajtuk, mint James, amikor a saját élete kockáztatásával megmentette Pitont. És van, aki nem. Mint Piton, aki a 6 év alatt végig szekálta Harryt, csak mert James fia volt.

2021. márc. 25. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
24%

11es

Akik utálják őt azok általában gigantikus Piton fanok és ennyi elég is nekik.

2021. márc. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
71%
én nemutálom és nem is imádom se Jamest se Pitont. és igen, James sokat változott. nem gondolom hogy a későbbi életében is rossz ember lett volna, csak mert suliban bully volt. a legtöbb ember belead a peer pressurebe és piszkálja azt akit a többiek is piszkálnak. James túlnőtte ezt és jó ember lett belőle. de azt is megértem hogy Piton nem tudta elfelejteni hogy James megkeserítette a mindennapjait, éveken keresztül. és még le is nyúlta előle azt a lányt aki tetszett neki.
2021. márc. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
22%
12 - es, én is így látom. Plusz olyanok, akik nem olvasták a könyveket, csak a filmeket látták, és az alapján ítélnek.
2021. márc. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
#11-gyel nem teljesen értek egyet, de ne pontozzátok már le csak azért mert ő mást gondol
2021. márc. 25. 18:54
 16/21 anonim ***** válasza:
60%

Véleményt kértél, véleményt kapsz: tény, hogy nagyon szépen kikupálta magát, Lily sem véletlenül ment hozzá ;), de a hangos, beképzelt, élőfába is belekötő embertípustól nekem borsódzik a hátam.


"Megmentette Pitont Remustól az életét kockáztatva" Meg a saját és a haverjai bőrét is, mert vérfarkas által elkövetett emberölélésért biztos nem buksisimit kapnak, így nem tudom teljesen önzetlen hőstettként látni a dolgot.

2021. márc. 26. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
84%

Teljesen félreismerted Jameset 16 os. Egyáltalán nem ilyen. És max. Dumbledoret vonták volna felelősségre, ha Remus megeszi pipogyit, mert elvileg a tekergők nem is tudtak a barátjuk kórjáról, egy átváltozott vérfarkas pedig nincs a tudatánál, tehát nem vonható felelősségre.

Meg még ha Piton el is mondja a bíróságon, hogy Sirius küldte oda, még akkor is letagadhatja Tapmancs, hogy tudott erről, és mondhatja azt, hogy csak azért küldte oda, mert Remustól úgy tudta, egy veszélyes csapda van ott, vagy mittudomén.

Voltak Jamesnek is hibái, de ahogy a 11 es is mondta, kinőtte őket, és amúgy jó ember volt.

Le lehet engem is pontozni, de akkor is ezt gondolom.

2021. márc. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Én személy szerint kedvelem őt. Tény, hogy nem volt túl nemes cselekedet, amit Pitonnal csináltak, és néha tényleg egy kicsit beképzelt volt, de felnőtt korára egy önzetlen, bátor ember vált belőle, és végül is mindenki hibázik néha.

Számomra az is szimpatikussá tette őt, hogy évekig harcolt Lily szerelméért, és az első elutasítások után sem kezdett el más lánnyal járni, pedig bizonyára talált volna valakit.

2021. ápr. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Szerintem szerethető karakter. Igaz hogy piton emlékei nem ezt mutatják, de mindenki máshogy lát egy egy embert. És néhány olyan dolgot is tett, amit màs nem mert volna. Pl. az életét kockáztatva tanulta meg az animágiát, hogy segíteni tudjon egy barátjának. Vagy gondolkodás nélkül feláldozta az életét, hogy a felesége és fia megmeneküljön. Persze ő sem tökéletes, neki is voltak hibái(szerintem). De én úgy gondolom hogy egy jófej,vicces ember.
2022. szept. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
17%
Egy undorító beképzelt pojáca. Én Pitont sem különösebben szeretem, de nem véletlen, hogy sokkal több rajongója van. James a cipőjét nem köthetné meg.
2023. febr. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!