Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek hova kerülne...

Szerintetek hova kerülne Dudley Dursley a Roxfortban?

Figyelt kérdés
Sokat gondolkodtam ezen, de még mindig nem tudom. Szerintetek?

2021. márc. 25. 08:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%

Ha varázslónak született volna és úgy is lett volna nevelve, akkor másképp viselkedne.

Ahhoz hogy be tudjuk őt sorolni valamelyik házba, jobban kéne ismernünk. A jó tulajdonságait is, már pedig én olyat nem tudok.

Így rávágva talán a mardekárba küldeném, de ehh. Nem varázsló, nem is lesz az, szóval mindegy.

2021. márc. 25. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
1-es, azért az utolsó kötetben bocsánatot kér Harrytől és elismeri, hogy sok rosszat tett ellene. A neveltetése miatt volt, hiszen mindig elkényeztették és azt látta, hogy a szülei rosszul bánnak Harryvel. Így követte a példájukat. Aztán ugye idősebb korában rossz társaságba is keveredett. Igen, lehetett volna már annyi esze, hogy rájön, hogy Harry nem az ellensége, de később szerintem megváltozott.
2021. márc. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
36%
Hollóhát
2021. márc. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem Hugrabug. Griffendélbe nem való, nem olyan bátor, és az sincs benne, hogy a félelem ellenére is legalább megpróbálja. Hollóhát, nem hiszem, hogy nagy a tudásvágya, a személyisége sem olyan, ami arra enged következtetni, hogy oda való lenne. Dudley, mint fentebb írták, a neveltetése miatt viselkedett elkényeztetett kölyökként, nem alapvető természete, hogy gonosz kis féreg, aztán jött a kamaszkor és a rossz arcok, akik szintén nem jó hatással voltak rá. Így a Mardekárba se sorolható. Szerintem a Hugrabug lenne a megfelelő. Végül is, esetében utóbb, se bocsánatot kért Harrytől, tehát végül felnőtt. Nem mondom, hogy szentfazék lett, de ahhoz képest amilyen volt, idegesítő kis görcs, megváltozott.
2021. márc. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
100%
Szerintem is Hugrabug.
2021. márc. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
100%

Mert olyan bamba, kelekótya szegény.... Gonosznak meg nem gonosz annyira, hogy a Mardekárba kerüljön.


5 voltam.

2021. márc. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
74%
Az erdőbe
2021. márc. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem Hugrabug
2021. márc. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
A kisegítő osztályba.
2021. márc. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A titkok kamrájába
2021. ápr. 7. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!