Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Van valamilyen magyar oldal...

Van valamilyen magyar oldal aminek segítségével elkészíthetem és megrendelhetem könyvként az egyik internetes sztorit amit szeretnék?

Figyelt kérdés
Egy elég hosszú történetről van szó amit az internetes oldalon el lehetne olvasni persze mint minden mást, viszont én ezt nagyon szeretném kézben tartani. :D Remélem nem tűnök túl nerdnek.

#könyv #fanfiction #olvasás #atyd #alltheyoungdudes
2021. ápr. 1. 11:27
 1/6 anonim ***** válasza:
58%

[link]

Ők ezzel foglalkoznak, de!

A fanfiction, attól, hogy neten van, még szerzői jog védi. Úgyhogy kezdetnek a szerző engedélyét szerezd meg.

2021. ápr. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Tessééék? Nyomtasd ki, köttesd be. A könyvet megvenni se lenne olcsóbb!
2021. ápr. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Eljátszottam a belinkelt oldalon az árkalkulációval, 200 oldal A4-es, papír borítóval kép nélkül 26416 Ft. A5-ös méret 23 ezer. 100 oldal 20 ezer ...
2021. ápr. 1. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Fanfictiont én magamnak kötöttem be. Sok munka, és így is pénzbe kerül (nem olcsó a tinta), de sokkal olcsóbb, mint megcsináltatni. Hivatalos helyen könyvet nyomtatni csak akkor érdemes, ha sok-sok kötetet csinálsz.


Nagyon sok tutorial van neten a házi könyvkötésről, sőt, még olyan tumblr posztot is láttam, ami kifejezetten a fanfic letisztítását, kinyomtatását és bekötését magyarázta. Angolul persze.

2021. ápr. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Egyes, magadnak azt csinálsz, amit akarsz. Csak akkor kell engedély, ha terjeszteni akarod.
2021. ápr. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
62%
5, nem. Ha magadnak csinálsz, az is sokszorisítás, az is tilalom alá eső tevékenység.
2021. ápr. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!