Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » DC comics képregényeket hol...

DC comics képregényeket hol tudnék vásárolni?

Figyelt kérdés
Angol nyelven elsősorban, de nem baj ha magyar. Illetve annyi kérdésem lenne még, hogy milyen képregényeket kéne beszereznem, ha az Igazság Ligája (2021, Snyder cut), plusz a későbbi dolgokat szeretném elolvasni (Darkseid, Antilife)?

2021. ápr. 2. 22:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Választ nem tudok adni, de szerintem keresd fel a Képregényekről szabadon face csoportot. Ott segíteni fognak.


Külföldről egyébként talán Amazonról is lehet, de ott adnak még tippeket.

Snyder viszont úgy tudom, hogy sokat változtatott a képregényekhez képest, szóval pont olyat nem biztos, hogy találsz.

2021. ápr. 3. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
DC filmes univerzumának nincs képregényes síkja, így folytatást nem tudsz olvasni. Darkseid már ötven éve része az univerzumnak, sok kötetben szerepelt, reboot is volt. Jokeres rész valószínűleg az Injustice feldolgozása lett volna.
2021. ápr. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem van egy halom eladó, magyar és amerikai is...

Superman, Batman, Green Lantern, Green Arrow, Grifter, Star Trek stb.

Küldök neked privátban üzenetet!

2021. ápr. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!