Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Libri antikvár könyvek vélemén...

Libri antikvár könyvek vélemények ???

Figyelt kérdés
Rendeltem több antikvár könyvet, mindegyiknek ott volt mi a hibája és hogy mennyi a szállítási idő. Viszont halottam olyanról hogy valakinek egy héttel később irt levelet a libri hogy meg sincs, nem szeretnek így járni:( az antikvár könyvek mindig elérhetőek ha megrendeltem?
2021. ápr. 6. 22:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Addig elérhetőek, amíg valaki meg nem veszi előled az antikváriumból. Ezt ők nem látják előre.

Ilyen nekem is volt, hogy megvették hamarabb személyesen az antikváriumban. Ilyenkor már nyilván nem tudják neked elküldeni.

2021. ápr. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Koszi a választ! :) De ha 7 könyvet rendeltem és abból tegyük fel egyketőtt megvettek már akkor azért a “”maradékot “” kiküldik? :( vagy kiserletezni kell meg hogy melyik szabad meg?:/
2021. ápr. 6. 22:27
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem egyszer rendeltem antikvár könyvet, semmi baj nem volt. Személyes átvétellel vettem át. Persze, az egyértelmű volt, hogy nem új, de nem volt szakadt, időben megérkezett, nem hiányzott oldal, stb. Hozzám a legközelebb a Bécsi úti Stop Shopnál lévő Libri van. Lehet boltfüggő, én még nem csalódtam.
2021. ápr. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
www.antikvárium.hu-ról szoktam rendelni, de személyesen veszem át.
2021. ápr. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
2021. ápr. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mentek a zöld kezek! :)
2021. ápr. 6. 23:25
 7/7 anonim ***** válasza:

De... ez még a legjobbakkal is előfordul. Jártam így a bookdepónál, azonnal visszautalták a pénzt és elnézést kértek. Több, nem könyves webboltnál is, ott hívtak, hogy hasonló termékre tudják cserélni, elfogadom-e vagy kérem vissza a pénzem. Tudom, hogy orbitális szívás (a bookdepo-s könyv nekem szakdolgozathoz kellett volna), de amíg kommunikálnak, visszaadják a pénzed, nincs vele baj.


Az antikvarium.hu-t én is csak ajánlani tudom, a házhoz szállításukkal sincs baj.

2021. ápr. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!