Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen angol antikváriumokból...

Milyen angol antikváriumokból érdemes rendelni Magyarországra?

Figyelt kérdés

Eddig a bookdepositoryról rendeltem angol nyelvű könyveket, de kissé pazarlásnak érzem mindig új könyvet rendelni.

Van valakinek tapasztalata az angol second hand piacról?



2021. febr. 28. 12:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Awesomebooks. Onnan már rendeltem. Volt, ami láthatóan használt volt, de olyan is, amit még ki sem nyitottak.
2021. febr. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Nem onnan érdemes rendelni, amit feldob a net lehetőségnek, az adott könyre, és elviselhető, vagy legkisebb árára? :D
2021. márc. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Hintalow ***** válasza:
72%

Igen van, ilyen cèlra az abebooks-ot èrdemes használni, egy online piactèr, ahol antikváriumok vannak fent. (Arra figyelj, hogy jópár országból vannak antikváriumok, egyrèszt nehogy mondjuk pl. nèmetül rendelt meg a kiszemelt könyvet, vagy amerikából, bitang áron)

De amúgy tök jól listázza azárú helyèt meg a költsègeket

2021. márc. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Utolsó, nekem az abebooks 9 dollár szállítást ír. Te valami mást látsz vagy ez tényleg ennyi? Mert így full nem éri meg.
2021. márc. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Hintalow ***** válasza:
100%

Nem látok semmit, az, hogy mit rendelsz ès az èppen hol-kinèl található meg határozza meg az árat :)

Èn jellemzően warhammer 40.000 regènyeket veszek onnan, de egy ideje nem rendeltem. Gyanìtom a pandèmia sem lefele nyomta az árakat... Sajnos most általában szìvás van, amikor pár hónapja akartam valamit pl. A bookdepository-ról, nem is szállìtottak európába (covid+brexit áldásos hatásai) simán lehet, hogy egy rahedli angol antikvárium ezèrt pl nem jelenik meg

2021. márc. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

A Warhammer az jó cucc. :D

Konkrétan két könyvet adtam a kosaramhoz, összesen mindennel együtt 23 dollárt írt, ami szerintem baromi sok használ könyvekért. Nagyon durva szállítási költségek vannak, pedig több eladót is néztem.

2021. márc. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Amazonon is van antikvár opció (bár ott szintén meg kell nézni, hogy mit rendelsz és honnan, illetve a szállítási költséget is magasnak találhatjátok) és ebay-en is van egy-két nagyobb antikvárium, ami tök megbízhatóan szállít.



Warhammerben nem vagyok jártas, de a művészeti album (bontatlan, fél áron, legolcsóbb 2nd hand opció) még akkor is megérte, ha 10 euro volt a postaköltség. Paperback regényért tuti nem fizetnék ennyit.

2021. márc. 2. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Hintalow ***** válasza:

Most megnéztem, és ami a következő rendelendő könyv lenne, kb 14 usd nekem mindenestül (7 usd az ára / 7 usd szállítás) angliai antikváriumból.

Sajnos a devizánk is egy fosch :)

Sima paperback ragényeket 2500-3000 forint körül rendelgettem annó, most 4000 forintból jövök ki. Sajnos olcsóbb alternatíva nincsen, ennél csak drágábbak vannak.

2021. márc. 2. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Pont tegnap fogtam ki egy keményborítós Larry Correia könyvet awesomebookson valami 4 fontért, meg meg kuponkódom is van oda. Szóval jó volt.
2021. márc. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Én a betterworldbooks.com és thriftbooks.com oldalakról szoktam, mindkettő amerikai, de tök olcsón lehet megtalálni rajtuk dolgokat.
2021. márc. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!