Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyik kötelező olvasmány...

Melyik kötelező olvasmány tetszett legjobban az alábbiak közül?

Figyelt kérdés
Miért?

2021. ápr. 11. 00:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
88%
Pál utcai fiúk, életszerű, izgalmas egy gyereknek. A "valódi" harcos-háborús háttértörténetű történetek (Kőszívű, Egri stb...) nem érdekeltek engem. Sokakhoz hasonlóan a Két Lotti is tetszett, az elsőhöz hasonlóan abba is bele tudtam élni magam. A Vuk és a Lessie is, mert szeretem az állattörténetet. Öreg halászba kétszer belealudtam, szerintem unalmas. Candide szerintem rendkívül humoros és okos könyv, bár sokan nem szeretik. Kincskeresőt, Légy jót sajnos nem olvastam, Robinsont se, a Kis hercegbe belekezdtem, illene elolvasni azt is, de nem nagyon fogott meg. A János Vitéz is kedvenc kötelezőim közé tartozik.
2021. ápr. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
A János vitéz nekem is nagyon tetszett gyermekként, plusz Arany János balladái. Prózában pedig az Egri Csillagok és Az aranyember volt a kedvencem.
2021. ápr. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!