Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Trónok harca könyvek közül...

Trónok harca könyvek közül melyik a legizgalmasabb?

Figyelt kérdés
Elolvastam már az első kötetet, és nagyon tetszett, imádom az egész világát, meg a szereplőket. Viszont most a második részt, a Királyok csatáját olvasom és ez nem olyan izgalmas nekem. Ott tartok, hogy Catelyn Renly táborában van. De valahogy eddig semmi izgalmas nem történt, csak lovagi tornák, lakomák, leírások... Mondjuk Arya fejezetei jók voltak. De maga a kötet nagyon lassan halad, és meguntam. Szerintetek érdemes tovább olvasnom, lesz még izgalmasabb? Vagy csak ez a kötet is nyögvenyelős, a többi három jobb lesz? Melyik a legjobb rész?

2021. ápr. 15. 21:39
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Minden kötetben vannak lassabb és pörgősebb fejezetek, az említett kötet is a közepére-végére belelendül teljesen.
2021. ápr. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A két leggyengébb kötet a Királyok csatája és a Varjak lakomája, mindkettő inkább építgetősebb könyv.

Szerintem a Sárkányok tánca a legizgalmasabb

2021. ápr. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy beindul jobban a végére.

Amúgy szerintem a 3. a legjobb.

2021. ápr. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az első a kedvencem, de valószínűleg azért, mert mégiscsak az szeretette meg velem a világot.

A Királyok csatájának eleje valóban nem túl eseménydús, de pont annál, ahol tartasz fognak beindulni az események, legalábbis én ott kezdtem el igazán élvezni.

2021. ápr. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Számomra a Kardok vihara volt a legizgalmasabb.
2021. ápr. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ mindenkinek! Akkor olvasom tovább.
2021. ápr. 17. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!