Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Sarah j maas rajongók. Kinek...

Sarah j maas rajongók. Kinek melyik női főszereplő volt a kedvence, és kit nem szeretett a legjobban?

Figyelt kérdés

Bővebb kifejtést is szívesen meghallgatok.


Feyre-Aelin-Bryce



2021. ápr. 17. 08:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Pfu, nem tudom úgy mennyi szólásjogom van, hogy még csak a Föld és vér házát és az ACOTAR első három részét olvastam, de eddig nekem magasan Bryce volt a kedvencem, vagány,magabisztos, nem rinyált sokat,vagy idegesítően pedig meglett volna rá az oka stb.

Feyre- val/vel voltam a legkevésbé kibékülve engem eléggé idegesített néha, meg ez a festős dolog is túl volt tolva picit szerintem.

2021. ápr. 17. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nyugi, én a Föld és vér háza,130 oldalánál járok még csak. Azért kérdeztem mert sok értékelésnél olvastam hogy Bryce karakterét nem csípték nagyon. De most egy kicsit megnyugtattál 😄

Nekem egyébként mindegyik (eddig Feyre és Aelin) a kedvencemen valamiért. Bár ha választanom kellene akkor egy kicsit Aelin felé húz a szívem. ( Bár róla is aztmondják hogy egy idegesítő picsa xd)

2021. ápr. 17. 09:48
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Feyre-Aelin

A Föld és vár házát még nem olvastam

2021. ápr. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

A Crescent Cityt még nem olvastam.

ACOTAR-ban a harmadik kötetnél járok, Feyre-t nem sikerült megkedvelnem, gyakorlatilag nem tudnék gy személyiség jegyet mondani, ami rá jellemző, nagyon langymeleg karakter.

Aelint a harmadik kötetre megszerettem (4-et olvastam egyelőre), az első részben nagyon nem bírtam, de utána szerintem szép lassan az ő jellemfejlődése nagyon jól alakult, szval őt mondanám.

2021. ápr. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!