Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ki az, aki Arnold szerelmi...

Ki az, aki Arnold szerelmi vallomása előtt nem kedvelte őt a könyv első olvasásakor, és miért?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 18. 16:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%
Például én. Arnold (is csak meg akarta du, izé, a kis barátja akart lenni Reninek, mint az összes többi fiú) és hősnőnk között semmiféle KAPCSOLATOT nem látok az első négy könyvben. Semmifélét.
2021. ápr. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%

1. Azért több kapcsolat volt közte, mint C-vel, akivel nincs egy normális beszélgetésük kb soha és így abba szerelmes a csaj, hogy idealizált képe van róla.


Arnoldban csak az nem tetszett, hogy semmi másról nem akart hallani, mint a könyvekről, meg nagyon manipulatív volt. Szerintem simán járhattak volna egy évet vagy valami, annyira nem volt rossz arc.

2021. ápr. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

1 - szerintem Arnold nem az a típus, és igen sok kapcsolat van közöttük

2 - szerelem volt első látásra, és egy idő után jobban megismerte, hisz egy osztályba jártak, és ott volt még az infóórára készített videó a gyerekkoráról, ami után még jobban ismerte őt. és a könyveknél igazad van, engem uóis kicsit zavart, hogy csak az volt a téma, és egyetértek, manipulatív volt.

2021. ápr. 18. 19:21
 4/12 anonim válasza:
57%
Én az kilencedikben szerettem, tetszett a stílusa meg az egyénisége. De miután próbálta eltiltani Renit Corteztől, ócsárolta és lehordta neki úgy, hogy nem is ismerte rendesen az nekem nagyon unszimpi volt. Értem én, hogy ő is szerette Renit, de akkor bevallhatta volna előbb ahelyett, hogy lehordja a másikat
2021. ápr. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%
Én nem szerettem, max az első kilencedikben volt még szimpi.
2021. ápr. 23. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
53%

Már a legelső kötetekben is állandóan ő akarta megmondani a tutit, mindenkit utált maga körül. Renit azért fogadta el és tűrte meg, mert ő is kívülálló volt.

Reni fejébe dumálta, hogy az osztályuk nagyobb fele felszínes, komolytalan bagázs, és ne is álmodjon arról, hogy valaha emberszámba veszik.

Pedig ez nem volt igaz. Ahogy utólag kiderült, már akkor is szívesen befogadták volna, de mivel Arnold állandóan körülötte ólálkodott, a sznobizmusa miatt inkább nem próbálkoztak.

2021. ápr. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
53%
Huuu én soha nem bírtam Neményit.Leginkább magával törődött. Mindig éreztem, hogy C és Ren kapcsolatának csak az útjába áll. Aztán elment és nézzenek oda félévre rá össze is jöttek.
2021. máj. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
37%
Ha nincs az a félreértés a francia pasikkal még előbb is 😊👌
2021. máj. 11. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
61%
Én sem szerettem Arnoldot soha, amit nem igazán tudok megmagyarázni, talán azért mert soha nem figyelte azt ami Reninek jó. Reni soha nem tudta elmondani neki, hogy mit érez
2022. márc. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én soha nem szerettem Arnoldot, és azért, mert soha nem volt egy igazi barát, Reni soha nem mondhatta el neki, hogy miket érez Cortezzel kapcsolatban. A másik, hogy mindig okoskdott, és mindig kihasználta Renit.
2022. ápr. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!