Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyik ez a könyv?

Melyik ez a könyv?

Figyelt kérdés

Keresek egy könyvet. Azt hiszem Moobius-on vagy Jókönyvek-en nézhettem, a címére nem emlékszek, azt hiszem régebbi korban játszódik talán 19-20 század, a leírásban az állt hogy egy lányról van szó, aki szabadon él, lovagol is(meg még csinál valamiket), aztán felnő vagy nem tudom ,és ő nem akar olyan sorsa jutni mint az anyja vagy más nők, ő nem akar férjhez menni, azt hiszem az a anyja az meghalt szülés közben.

Ennyi jutott eszembe.


(Mondjuk fennálhat az is hogy valamelyik két könyvet összekevertem)


Ha rájöttetek,vagy már olvastátok és felismertétek, légy szíves írjátok le a címét.



2021. ápr. 18. 18:41
 1/1 A kérdező kommentje:
Kicsit Enola Holmes beütésű(fiúsan él), a leírás alapján. Ja és még az is eszembe jutott, hogy meg is említik, hogy a lány akiről szó van, ő nem fiú, és meg kell tanulnia nőként élni.
2021. ápr. 18. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!