Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Zsolti VS Ricsi?

Zsolti VS Ricsi?

Figyelt kérdés
Ti melyik karaktert szeretitek jobban és miért? Kivel shippelitek őket? Ha lenne alkalmatok találkozni az egyikőjükkel, melyik lenne az?

2021. ápr. 19. 22:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ricsi a stílusa, a zenei ízlése miatt szimpatikus.

Zsoltin viszont többet lehet röhögni. Általában az ő poénjai voltak azok, amin hangosan felnevettem.

2021. ápr. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%

Már regen olvastam de: Zsolti vicces volt, én is rajta nevettem fel többször hangosan. De máskor meg hihetetlenül kegyetlen és gonosz volt a gyengébekkel szemben. Ricsi kedvesebbnek tűnt, bár a stílusa és a kevés esze miatt ő se volt olyan szimpi.

Mondjuk, hogy Ricsi magasabban áll azon a mércén, mint Zsolti. Ricsivel találkoznék, de csak elmennék mellette, és kész. Zsolti talán poénból elém rakná a lábát, hogy elessek... :'D

2021. ápr. 20. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Anna0806 ***** válasza:
100%
Nem tudok választani. Ricsit nagyon bírtam, mert klassz legjobb barátja volt Corteznek és Reninek. Ahogy pedig Virággal bánt azt egyszerűen imádtam. Zsolti viszont maga volt a megtestesült komolytalanság. Vele nagyon sokat tudtam röhögni és lazán érezni magam úgymond kötetlenül. Ez egy baromira nehéz kérdés.
2021. ápr. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Kukac2004 válasza:
100%

Személy szerint sosem tudtam választani. Ricsit imádtam a stílusa miatta. Ahogy mindig megvédte Virágot és Renit is.

Zsoltin mindig lehetett nevetni. Ő volt a megtestesült komolytalanság. De mégis volt benne valami gyengédség. Amikor Karcsit vitte el a szalagavatóra, hogy ő is ott tudjon lenni. Sokkal nagyobb szíve volt ha belegondolunk, mint amit először gondoltunk volna róla.

2021. máj. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Francba, pont a 2 kedvencem így nehéz döntés :(
2021. dec. 23. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Mindkettőjüket nagyon szeretem Ricsit is és Zsoltit is de ha muszáj lenne választanom egyet akkor Ricsi lenne az
2023. jún. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!