Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Dnf shiperek! Hogyan tudom...

Dnf shiperek! Hogyan tudom elolvasni a 'Flowers from 1970' című wattpad könyvet?

Figyelt kérdés

Van arra valami lehetőség, hogy angol könyveket olvassak Wattpadon?

Ha ott keresek rá csak random magyar könyveket dob be, ha viszont Google-n keresztül, akkor azt írja, hogy a könyv nem található.



#Minecraft #ship #Wattpad #dreamnotfound
2021. ápr. 21. 21:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Telón rákerestem én is, nekem sem mutatja. Lehet, törölték volna?

Biztosra tudod, hogy fent van?

2021. ápr. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nee, most gyorsan utánanéztem, az író írta ki twitterre, hogy le fogja törölni. Ezek szerint már megtette :(

Pedig annyira szívesen elolvastam volna

2021. ápr. 21. 21:52
 3/9 anonim ***** válasza:
#minecraft keresőcímke azért kellett ide, mi? ;-)
2021. ápr. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%

az eredetit leszedtek de van meg rengeteg masolat fent termeszetesen illegalisan de enis ugy olvastam. ha van lehetoseged mindenkeppen olvasd el borzaszto jo!


harmadik valaszolo, van koze a minecrafthoz tehat teljesen ertheto okokbol van ott.

2021. máj. 20. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Igen, köszönöm, már én is találtam egy magyar fordítás, bár még nincs befejezve.

De az író is feltöltötte újra (ugye angolul), csak egy-két javítással

2021. máj. 21. 19:57
 6/9 anonim válasza:
74%
És hogyan találtad meg? (Az angol változat és a magyar fordítás is érdekelne) Mert én nem rég hallottam a könyvről és nagyon szívesen elolvasnám, de egyszerűen nem találom.
2021. jún. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
58%
Engem is nagyon érdekelne.🥺
2021. jún. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Wattpadon beírjátok a szerző nevét (astrOnomika), megtaláljátok az angol már átszerkesztett változatot, plusz a folytatást.


Ha magyarul szeretnétek elolvasni, akkor keressetek rá Leiluxy-ra, ő az aki lefordítja, bár egy ideje már szünetel. De sajnos még nem találtam másik fordítást.

2021. jún. 26. 00:29
 9/9 anonim válasza:
100%
Ha rákeresel arra, hogy Archive Our Own (ao3), és itt készítesz egy profilt, akkor max. egy hónapon belül tudsz lészíteni egy accot és ott nagyon sok híres, angol dnf fanfictionök, mint például ugye a Flower From 1970, Heatwaves-Helium, stb. Esetleg még azt is megpróbálhatod, hogy átállítod a Wattpadod nyelvét angolra és így tudni fogsz angolul keresni:) tudom, hogy nem túl összefüggő mondatokat írtam és már nagyon elkéstem de remélem tudtam segíteni<33
2021. dec. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!