Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Megéri belekezdeni a Trónok...

Megéri belekezdeni a Trónok harcába?

Figyelt kérdés

A sorozatot nagyon szerettem.

Viszont a könyvtől félek, mert tudom, hogy nincs befejezve a sorozat, és nem hiszem, hogy az író befejezi, így pedig hiányérzetem maradna. Aki olvasta, mit gondol? Így is annyira jó, hogy érdemes belevágni?



2021. ápr. 23. 16:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
De ha véletlenül mégis befejezi az csak jobb lehet majd mint a sorozat befejezése :D
2021. ápr. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Én belevágtam, elolvastam, és egyelőre nem bántam meg. :))
2021. ápr. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
70%
Én 6 éve olvastam el az eddigi 5 kötetet, miután megnéztem a sorozat addigi szezonjait. Imádtam❤️❤️❤️❤️ Szerintem nagyon jó.
2021. ápr. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
85%
Megéri? Mi az, hogy megéri? Besszus, ez nem egy befektetés. Nekiállsz, aztán meglátod.
2021. ápr. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

"De ha véletlenül mégis befejezi az csak jobb lehet majd mint a sorozat befejezése :D"


Egyetértek, de leszögezve, hogy a sorozat vége a kivitelezés miatt volt szar, maga a végkifejlet nekem nagyon tetszett - volna, ha a narratíva nem süllyedt volna le egy 14 éveseknek szánt blockbuster szintjére.

2021. ápr. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
A könyv sokkal jobb, mint a sorozat.
2021. ápr. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én is nemrég kezdtem, a sozozat megnézése után. A negyedik kötetnél járok, és egyáltalán nen bántam meg, sokkal jobban tetszik, mint a sorozat!
2021. ápr. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem olvastam még végig a könyveket de sokkal jobb, mint a sorozat.

Érdemes elkezdeni, maximum abbahagyod.

A sorozat a könyvtől elszakadást követően kezdett mélyrepülésbe, a "14 éveseknek szánt blockbuster szintjétől" is lejjebb van. Arya éjkirályos műveletét bármelyik Miraculous Katica rész veri, mostanában azt nézem a gyerekkel. :D

2021. ápr. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

"Arya éjkirályos műveletét bármelyik Miraculous Katica rész veri,"


Hát ja :D

2021. ápr. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Arya csak úgy rárepül és kész. Miért, mi, hogyan, hogy kerül oda?


A Katicákban meg szépen ki van találva a szerencsetalizmánnal együtt, mindennek oka van és minden gonoszt másképp győznek le. Dumb és Dumber meg egyet nem tudott kitalálni. :D

Már jobban várom a következő részeket, mint a Trónok harcánál. :D

2021. ápr. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!