Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mit mond pontosan Cortez?...

Mit mond pontosan Cortez? Infó lentebb

Figyelt kérdés
Reni szobájában ülnek, és Reni épp a top 10 sírós dalát mutatja, konkrétan a Muse - Unintendedet hallgatják. Cortez valami olyasmit mond: ha én is ilyeneket hallgattam volna, biztos én is sírtam volna. Hogy van pontosan ez az idézet?

2021. ápr. 23. 22:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Annyit tudsz mondani, hogy hányadik rész?
2021. ápr. 24. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egyik tavasszal volt ez, azt hiszen, talán a hatosban.
2021. ápr. 24. 10:26
 3/5 anonim ***** válasza:
98%

6. rész, március 6.

"-Sajnálom - néztem rá őszintén, mire megragadta a karom, és magához húzva átkarolt.

- Én is. Miattam ezt kellett hallgatnod - csóválta a fejét a laptopomra nézve.

- Hé, ez jó! Tedd vissza!

- Ne már, Muse? - fogta a fejét.

- Igeen. Ez jó.

- Értem - sóhajtotta, és duplát kattintva a laptopomra, újból betette az Unintendedet."


(amúgy szégyelje magát a Cortez, attól mert az Unintended nem a legzúzósabb számuk, a Muse igenis egy jó együttes. Ezt csak így zárójelben XD)

2021. ápr. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez az!
2021. ápr. 24. 14:09
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Cortez betette a laptopba az elsőt, aztán elindította a lejátszót,az ismerős dallamok azonnal hatottak, az illattól kezdve az érzésig minden visszajött, és az erős ’déja vu hatás miatt lehunytam a szemem. Ó, te jó ég, tényleg! Hogy én mennyit bőgtem!

- Tudod, ha nekem is ezt kellett volna hallgatnom, tuti én is sírtam volna - mondta, én pedig visszatértem a valóságba, és őszintén felnevettem.

- Miért?

- Reni, a Beatles és Oasis oké, már komolyan megszoktam, hogy ezeket hallgatod. De Cat Stevens??? - röhögött fel hangosan.

- Jó, hát ez egy kicsit béna. De akkor jó volt – legyintettem eléggé égve.

- Hát, azt nem tudom - nyomta tovább a zenét, mert nem bírta meghallgatni a Wild worldöt. Kicsit megértem.

- Oké, és neked mi volt a zenéd? - kérdeztem, törökülésben ülve a babzsák fotelemen.

- Sírós zeném? - kérdezett vissza elég fura arccal.

- Gondolom, az nem volt - vágtam rá azonnal. Ez a sírós abszolút lányos dolog. Legalábbis

általánosságban. Bár Petinek is van sírós száma. Na, mindegy, ez más téma.

2021. ápr. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!