Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mi a különbség Alexandra...

Mi a különbség Alexandra kiadó és Moobius között?

Figyelt kérdés
Végül is majdnem ugyanaz, csak Moobiuson lehet pontokat gyűjteni, nem?

2021. ápr. 26. 05:57
 1/4 Anna0806 ***** válasza:
100%
Szerintem a Moobius az Alexandra kiadó online webshop-ja ha engem kérdezel. Nagy különbség nincs, mert végülis mindkettőtől lehet könyveket venni. A Moobius mindössze csak online működik. Olyan lehet mint a Wish oldal annyi, hogy ez könyvekkel működik. A Moobius az Alexandra online. És igen lehet egy csomó pontot gyűjteni rajta. Nekem is van már egy tonna. Ja meg az ünnepekkor hatalmas akciók vannak. Nálam bevált. Egy csomó könyvem van a Moobius-ról.
2021. ápr. 26. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az Express one szállítással eddig nem volt semmi gond?(jó állapotban voltak a könyvek?) csak mert már sok rosszat olvastam róla
2021. ápr. 26. 07:52
 3/4 Anna0806 ***** válasza:
100%
Nálam egyszer volt gond. Rosszul szerkesztett könyvet kaptam, de hál istennek akkor is kicserélték napokon belül ingyen és nagyon empatikusak voltak. Továbbra is tőlük rendelem a könyveimet.
2021. ápr. 26. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Cortez.felesege ***** válasza:
Nekem a moobius könyvkiadónak a honlapja jobban megfogot. Ott hamarabb megtalálom amit kerestem.
2021. máj. 2. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!