Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyik a legtúlértékeltebb könyv?

Melyik a legtúlértékeltebb könyv?

Figyelt kérdés

2021. máj. 2. 16:36
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
66%

Később láttam csak ahogy lapoztam lefelé a kérdések között, amúgy na, akik gyakran járnak itt ismerik már mint a rossz pénzt. Én meg általában szoktam jelezni, hogy esetleg aki nem simerné, fölöslegesen ne vesztegesse az idejét vele. Már szerintem 10-20 profilját tiltották.

Keress rá pl legtúlértékeltebb, petra frey, eurovizió szavakra, vagy épp a elgtöbb melyik a jobb kérdés is az övé, amiknek mindig az a lényege, hogy valami nagyon ismert és totál ismeretlen dolgot hasonlíttat össze.

2021. máj. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
78%

el is gondolkodtam h ennyi könyvcím után jönnek lebontva is a kérdések.

ne legyen igazam :D

2021. máj. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
9%

Kétszer sem mondom, a 10-es komment is az övé, új profilról, ugye azért nincs nála még kinn, hogy hány karikás, mert még egy napos profil se.

Ez is szokása, hogy néha a régi kérdéseire visszamegy, aztán bekommentelget.

2021. máj. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
68%
Azért nincs pipám mert most írtam először a kategóriába, de ha felmész számtech kategóriába, 100% hogy rámismersz.. Vicceltem, nyílván gondoltam, hogy csak nem vetted észre. Ha te ezen megsértődtél és egyből gyanúsítgatsz, hogy én trollkodom itt, az a te bajod. Engem nem igazán érdekel.
2021. máj. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
77%
Igazából engem sem érdekel annyira, nyilván én nem látom, hogy miylen ip röl vagy miegymás, csak ahogy írtam, bevett szokása ez is.
2021. máj. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
89%
Biblia
2021. máj. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem is a Trónok harca. Jónak jó, de kismillió másik szintén jó, és majdnem ismeretlen fantasy könyvsorozat létezik. A GoT-ot szinte alig ismerték mielőtt filmsorozat lett belőle.
2021. máj. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
67%
Trónok harca
2021. máj. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
42%
Harry Potter
2021. máj. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!