Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Megtalálom valahol Leiner...

Megtalálom valahol Leiner Laura Higgy nekem című könyvét online? Vagy le lehet tölteni valahonnan legálisan?

Figyelt kérdés

2021. máj. 7. 12:47
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Legálisan semmi esetre sem.
2021. máj. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy kis idő múlva már fent lesz valahol pdfben.
2021. máj. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
45%
szerintem is, Laura azt mondta, hogy lesz pdf
2021. máj. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
92%
Laura nem mondja azt, hogy lesz PDF, mert ez tulajdonképpen szellemi lopás, szóval tőle ilyet soha sem hallottál. E-könyv van de természetesen fizetős. Legálisan ingyen sehonnan nem tudod megszerezni, ha csak nem kapod meg ajándékba a könyvet valakitől.
2021. máj. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
10%
Laura többi könyvei is rengeteg helyen megtalálhatóak ingyen, én személy szerint piroskakonyvtara.blogspot.com oldalról olvastam a Bexit és az IOV 1. részét, de a többi is fent van ott. Ma írta ki, hogy kb. három hétig nem lesz új könyv, de ígéri a Higgy nekem pdf-ét is. Ő azt hiszem legálisan szerzi meg, és publikus drive fájlban olvashatod majd.
2021. máj. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%
Attól, hogy ő megszerzi legálisan az, hogy továbbítja x embernek az már marhára nem legális sajnos
2021. máj. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Közben láttam hogy megjelent E-book formában és már meg is vásároltam 😊 Sajnos mivel nem Magyarországon élek a könyvet nem tudtam megrendelni, mert ide nem szállítják egyelőre :(
2021. máj. 9. 12:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!