Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Szerintetek mi lesz Leiner...

777777777777777 kérdése:

Szerintetek mi lesz Leiner Laura Iskolák Országos Versenyének a második kötetének a harmadik triológiának a címe és miről lehet benne szó?

Figyelt kérdés
Én egy dolgot várok nagyon az pedig Sármund. Persze Vivi és Dominik is nagyon aranyos együtt. A hab a tortán már csak az lenne a nyernének is!

#Leiner Laura #Saarmund #Iskolák Országos Vesenye #Tahi szeme fényei
2021. máj. 9. 19:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
62%

Cím: Tűnjünk innen


Miről szól: Mutáns sirályok támadják meg a tábort és mindenkit széttépnek.

2021. máj. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
82%
Nem tudom, de ma fejeztem be a másodikat és most nagyon várom a következőt.
2021. máj. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Anna0806 ***** válasza:
68%
Ismerős. Én a hétvégén fejeztem be. Az egész fantasztikus volt. A címet nem tudnám megtippelni de annak biztos örülnék ha lenne még több Rajmund és Sára illetve Dominik és Vivi pillanat. Ha és most már nyerjék meg. Én nekik drukkolok.
2021. máj. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
76%

Legyél velem ?

Talán. Vagy Gyere Velem. Nem tudom De sztm lesz benne velem.

2021. máj. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
75%
Én a címen már sokat gondolkodtam és szerintem jól hangzana esetleg az Ígérem. És szerintem a harmadik kötetben biztos összejön Sára és Rajmund, valamint én úgy gondolom hogy a végén a Szirtes fog nyerni másodjára is és mivel egymás után csak kettőször nyerhet ugyanaz az iskola, így nem lesz harmadik triológia, hanem itt le lesz zárva.
2021. máj. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem is egyértelműen meg kell nyernie. Ha nem nyerne a csapat, nem is lehetne tovább folytatni címvédésként. Még kétszer ugyanezt a bőrt nem tudná lehúzni Laura. :-) Viszont nagyon örülnék, ha hasonló komoly témákkal jelentkezne a jövőben is.
2021. máj. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
76%
#6 miért? Lehet, hogy a kövi trilógia egy másik suliról fog szólni.
2021. máj. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
82%

Az "Ígérem" szerintem is jól hangzik, bár eddig minden cím (az első trilógiánál is) 2 szóból állt.


A harmadik kötetben szerintem:

- Rajmund+Sára összejönnek

- Sára kibékül az apjával

- Nyer a piros csapat (így kövi évben már nem indulnak kétszeres győztesként)



+1 Nem hinném, h lenne újabb IOV trilógia

2021. máj. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
68%
Hetesnek: egyszerűen nem gondolnám, hogy megérné még 1-2 kör ebből. Tényleg jól megírta és előzetes félelmek ellenére még jobban is tetszik a II. sorozat, de szerintem ez pont így elég vagy így tökéletes. De bízzuk Laurára, eddig még nem csalódtam benne. :-)
2021. máj. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
67%
Nem ertem az elso komment miert lett ennyire lehuzva, akkorat rohogtem XDDD
2021. jún. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!