Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Vörös pöttyös könyvek közül...

Vörös pöttyös könyvek közül melyiket ajánlanád?

Figyelt kérdés
Nagyon sokról hallottam, hogy jó, de nem a címüket már tudom. Viszont bármi más, nem vörös pöttyös könyvről is szívesen olvasok véleményt

2021. máj. 11. 17:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Van néhány híresebb, régebbi sorozat, amelyeket sokan olvastak Cassandra Clare Végzet ereklyéi sorozata, Stephenie Meyer Alkonyat sorozata vagy J. L. Armentrout Luxen sorozata. Nekem kedvenceim Kerstin Gier könyvei, így a Silber és az Időtlen szerelem trilógiát is tudom ajánlani. Jay Asher: Tizenhárom okom volt, is egy elég ismert könyv, a netflixes adaptációja miatt is. Ha már netflix, most készült Leigh Bardugo könyvei alapján egy sorozat, így tudom ajánlani a Grisa trilógiát és a Hat Varjú és a Bűnös Birodalom könyveket. Jenny Han: A ​fiúknak, akiket valaha szerettem sorozata is megér egy olvasást. Böszörményi Gyula Ambrózy báró esetei is egy nagyon dicsért sorozat. Tera Lynn Childs: Hableányok kíméljenek pedig a fiatalabbaknak is jó, akár 12 évesen.

Ha a Könyvmolyképző kiadónál maradunk, vannak a rubin pöttyös könyvek, amelyek már kicsit idősebbeknek ajánlottak. Erin Watt A Royal család sorozatát is nagyon sokan olvasták mostanában szerintem. Colleen Hoover könyveit is szeretem, ő leginkább rubin pöttyösöket ír: pl November 9, It Ends With Us.

2021. máj. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Én most olvasom Leigh Bardugo könyveit, eddig nagyon-nagyon tetszik

Köszi a választ!

2021. máj. 11. 19:12
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

El se hiszem, de az első válaszoló leírta az összes kedvencemet😂

Szóval én is ajánlani tudom.

2021. máj. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ha jól tudom, Mathew Quick All together now című könyve is vörös pöttyös könyv! Imádtam annak a könyvnek mindem oldalát! Sírtam is meg nevettem is rajta! Ami még tetszett benne, hogy nagyon életszagú volt és nélkülözött minden közhelyt, és klisét. Netflixen még filmet is készítettek belőle de hírül nem olyan jó, mint a könyv- az utóbbit sokkal jobban ajánlom
2022. júl. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!