Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Wattpadon hogyan lehet elérni...

Wattpadon hogyan lehet elérni hogy legalább 1 ember is elolvasa a könyvem?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam hogy meg próbálok könyvet írni
2021. máj. 14. 01:13
 1/7 anonim ***** válasza:
6%
nagyon ritka a magyar felhasználó, szóval nem tudni mennyire sikerül befutni. De ha írsz egy jó könyvet és kiadatod, akkor az hozhat sikert.
2021. máj. 14. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Hát attól függ milyen könyvet szeretnél írni. Wattpaden szerintem a fanfic-ek a legnépszerűbbek.

Egy érdekes leirással, jó borítóval szerintem meg lehet fogni az emberek érdeklődését. Fontos a #-ek használata is, a történet leírásánál. Meg lehet adni #-eket valahol, és az alapján könnyen rátalálnak pl ha romantikus témájú könyvet szeretnél írni.

Tapasztalatból, hogy egy jó borító, jó leírás sokat dob rajta és jó ha adsz meg #-eket. Az elején még nem fog sok ember felfedezni, megnyugtatlak. Nem megy olyan gyorsan. De ha jól írsz, gyakran hozol részt, akkor megvan az esély arra, hogy szerezz olvasókat

2021. máj. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%

Wattpad a hátszélről szól. Ha sok más írónak csillagozod, listázod, kommenteled a (hasonló zsánerű) könyvét, akkor ők is megnézik a tiedet.


Meg máshol is reklámozhatod, pl facebook, vagy akár ide is tehetsz egy linket.


"Csak úgy" nem fognak ráakadni, mert rengeteg iromány van.


Igen, főleg a fanficek mennek, eredeti vilßggal nehéz bevágódni.

2021. máj. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
61%
Nem tudom, miért van lepontozva a hármas válaszoló, én ugyanezt látom. Wattpados facebook csoportban érdemes hirdetni, ha bevágódsz a csoport hangadóinál, akkor ők biztos elolvassák/becsillagozzák, stb. Persze az ő szavuknak nem lesz súlya, mert ahogy látom, a bratyizáson van a hangsúly, nem az írások minőségén... De népszerűsítésként ez az egyetlen jól járható út.
2021. máj. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
#4, én is pont ide akartam kilyukadni a legelső válaszban
2021. máj. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
82%
Én is 3-assal értek egyet. Láttam már rettenetes helyesírással írt gagyi történetet, ami több ezer olvasást és több száz csillagot kapott, csak mert a baráti kör megvakarta egymás hátát... és fantasztikus történeteket amelyek teljességgel ismeretlenek maradtak, csak mert az író magányos volt. Ez van, lehet engem is lepontozni.
2021. máj. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
50%
Lehet, hogy kicsit hülye válsz lesz. De, tiktokon is reklámozhatod akár, ott sok a fiatal. Egyszer egy titok felhasználó (nem tudom a nevét, mert én nem tiktokozok) beletette a könyvemet egy vidójába, mondanom sem kell, hogy igencsak megugrott az olvasások szám. Egyébként én is egyet értek a 3-assal és a 6-ossal.
2021. máj. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!