Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tetszett a "Higgy nekem"...

Tetszett a "Higgy nekem" végjátéka? (az utolsó feladat és a csattanója) Aki olvastanyilván attól várom m a válaszokat. SPOILER veszély, aki még nem olvasta és nem akar belefutni az kerülje a kérdés kommentjeit.

Figyelt kérdés

2021. máj. 14. 20:13
A kérdező szavazást indított:
igen
Nem
Elment
30 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
37%

Az Elment-re szavaztam, mert ugye egy trilógia három részből áll... Érted...



/De maga a könyv annyira, de annyira gyenge volt... Nem értem, miért erőlteti ezeket a trilógiát – persze, amíg így fogy, bolond lenne abbahagyni (pénzügyi szempontból)/

2021. máj. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
gyenge? azért veszik mint a cukrot.. Az év slágerkönyve eddig. Az egyik hanem a legjobb könyve , és ezt legyengézed? Az komoly. Főleg , hogy mélyebb témákat is boncolgat benne. Persze ez nem jelenti azt , hogy neked is tetszenie- kellene. De akkor írd azt , hogy neked nem tetszett.
2021. máj. 14. 20:57
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Tetszett a feladat nagyon, de nekem nem volt csattanó, mert tudtam, hogy nem fognak senkit megjelölni, és a kérdés célja az, hogy kiderüljön, mennyire bíznak egymásban a csapattagok. :)
2021. máj. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
87%

Kicsit nekem nem fért össze. Ez egy műveltségi vetélkedő lenne, hogy került oda az a kérdés??

Így nekem olyan volt, mintha még Róbert és a szervezők is a pirosaknak drukkolnának - és nem is rejtenék ezt véka alá.

2021. máj. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
81%
#3 vagyok, de utolsóval amúgy szinten egyetértek, főleg a második sorral.
2021. máj. 15. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

#5

nem értek egyet ebben a szurkolás dologban.

Ez egy csapatverseny, a szabályok már előre megvoltak . ugyanannyi esélye volt a többieknek is, de mindenki vagdalkozott nyavalyás pontért. Spoiler A világoskékeknek pl miért nem volt mindegy hogy meglesz e a 30 Azért 29 ponttal nem estek volna ki biztosan. VAgy a barnák pl. De nem , mindenkinek fontosabb volt egy nymvadt pont a csapatánál. Talán kiszámtható volt, de részrehajlást nem mondanék

2021. máj. 15. 11:30
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Abban nem értek egyet, hogy a szervezők a piros csapat miatt tettek volna bele ilyen kérdést, viszont egy műveltségi feladathoz egyáltalán nem illik. De az nyílt titok, hogy Róbert nem akarja, hogy Sáráék kiesését (pl. a Bízz bennem elején bíztatja őket, hogy ismerkedjenek, mert különben nem lesznek szövetségeseik)
2021. máj. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Tetszett, bar szamomra egyaltalan nem volt csattano. A konyv elejen mikor elolvastam azt a reszt, gondoltam, hogy ez lesz. Foleg, hogy a konyvben nagyon rament Laura erre a csapatszellem dologra es arra, hogy ez szinte csak a pirosaknal van
2021. máj. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
7, az iov csapatverseny is a kezdetektől. akarja hogy továbbmenjenek de ugyanúgy megvolt a többi csapatnak is az esélye. az előtte lévő próbán pl ha Róberten múlik kiesnek. emlékezz az aranycsapatra(előző triológia). Ha csak a tudáson múlt volna ők is nyernek.
2021. máj. 15. 20:14
 10/18 anonim ***** válasza:
70%

Nekem eléggé szájbarágós ez a csapatszellem dolog. Ugyanazt írja le minden második oldalon. Oké, értettük. Írhatsz nyugodtan másról is XD

Tetszik a könyv, meg a "csattanó" is, bár elég egyértelmű volt hogy ez lesz.

Mondjuk én 25 évesen olvasom, lehet azért érzem így, és a fiatalabbaknak azért ez jobban átmegy, szükségük van a szájbarágós részekre.

2021. máj. 17. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!