Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A trónok harca könyvek mennyir...

Blabla bala kérdése:

A trónok harca könyvek mennyire korhatárosak?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy a film az nagyon erőszakos, és rengeteg intim jelenetet tartalmaz. Ez a könyvre is igaz, vagy simán lehez olvasni 18 év alatt is?

2021. máj. 15. 14:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A könyv is 18+os.
2021. máj. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%
Tele van erőszakkal és szexxel, de erősebb idegrendszerűeknek olyan 15-16 éves kortól tudom ajánlani.
2021. máj. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
92%
Én 14 évesen olvastam. Semmi olyan nincs benne, amit egy mai 13-14 éves ne tudna, szóval szerintem aki bírja az erőszakot az nyugodtan olvashatja 13 éves kortól is. Egyébként meg a számok semmit sem jelentenek.
2021. máj. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én 15 évesen olvastam az első három részt, nekem semmi gondom nem volt vele
2021. máj. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
13 voltam mikor megnéztem a sorozatot, amúgy is eros az idegrendszerem, szóval nem volt azzal sem gondom mikor lefejeztek valakit, a szexjelentettel meg pláne nem. Amúgy mikor belem kezdtem fogalmam sem volt hogy ez 18+, csak mikor az elejen ott voltak a holttestek, meg levágták egy ember fejét, akkor kerestem rá és lattam meg a korhatárt. Ritka hidegen hagynak ezek a jelenetek, szóval nem azt mondom hogy minden 13 éves lazán megnézi, de nekem nem okozott gondot
2021. máj. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Van benne vér, erőszak, gyilkosság, szex (jó sok szex), korrupció, vérfertőzés, pedofília, meg egy csomó más dolog is. Amúgy ez most marha szarul hangzott... Ha úgy érzed, bírod az ilyet, akkor szerintem nyugodtan elolvashatod. Én 14 voltam, amikor olvastam, és mai napig az egyik kedvenc könyvem. A sorozat durvább és öncélúbb.
2021. máj. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!