Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hol tudnám megvenni azt a...

Hol tudnám megvenni azt a Seed Eater- ről szóló könyvet, amiben ez az idézet található?

Figyelt kérdés
The Seed Eater came tonight, he said kids weren't doing the trick anymore... he wanted something bigger...

#könyv #idézet #seed eater
2021. máj. 24. 09:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen könyv nem létezik, ez egy creepypasta egyik sora.

[link]


Össz-vissz ennyi az egész.

2021. máj. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A linket én is ismerem, csak azért hittem az, hogy ez egy létező könyv, mert az idézet alá ezt írták: ~ The author of "Through the Trees" on the Seed Eater before being devoured.

És nekem úgy jött le, hogy a Trought the Trees egy létező könyv és csak én nem találom sehol.

2021. máj. 24. 18:05
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ezt te értetted félre, mert creepypastának is van szerzője. Miért lenne feltétlenül könyv? Az author nem azt jelenti, hogy regényt megjelentetett szerző, hanem lehet az bárki, aki írt bármit.

Most ennek a kommentnek a szerzője én vagyok, aztán nincs belőle regény.

2021. máj. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Akkor csak én értettem félre.

Köszi a válaszokat! (:

2021. máj. 25. 06:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!