Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A Polc.eu-n mi alapján döntik...

A Polc.eu-n mi alapján döntik el, hogy kinek a sztorija kerülhet ki?

Figyelt kérdés
Írtam egy sztorit. Igaz, volt benne erőszak, de eleve be lehetett egy ilyen opciót jelölni. És nem is az volt a lényege, hanem hogy a lány adott egy második esélyt a fiúnak, aki bántotta őt, viszont még csak nem is szerelemből. 3 napig vártam, amíg elolvassák, aztán a sztori eltűnt az oldalamról. Még csak az sincs leírva sehol, hogy milyen tartalomról nem írhatok. Én nem találtam semmi kifogásolhatót a történetemben. Lehet arról szó, hogy nekik egyszerűen csak nem tetszett, és nem engedték közzé tenni? Ha legalább egy indokot kapnék, vagy egy levelet, hogy a sztorim nem megfelelő, de semmi. Valaki érezte magát hasonló helyzetben?
2021. máj. 24. 23:00
 1/1 A kérdező kommentje:
Azóta kaptam e-mailt, amit nem vettem észre. Ilyen apróbb helyesírási hibáim voltak. Hát komolyan... Nem raktam egyszer "és" elé vesszőt, meg hasonlók. 🤦🏼‍♀️
2021. jún. 6. 09:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!