Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Megéri-e elolvasni a Bad Girl...

Megéri-e elolvasni a Bad Girl könyveket? Mennyire fedi a könyv a sorozat sztoriját?

Figyelt kérdés
Azok felé fordulnék akik olvasták már a Bad girl könyveket. Mennyire azonos a sztorija a sorozatéval? Mert azt hallottam, hogy teljesen más a történet, még Chuck is meleg benne?! Érdemes-e elolvasnia egy Gossip girl őrültnek? Vagy csalódás lesz a vége? Kicsit félek belekezdeni, mert a sorozatért oda vagyok, és szívem szakadna meg, ha másképp alakulnának benne a dolgok Chuck és Blair terén.. A tapasztalatotokat szeretném kérni ebben :)

2016. máj. 15. 23:50
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szia:) Én egyszer elkezdtem, és bár nagyon keveset olvastam belőle, nekem nem nyerte el a tetszésemet az se. Egyébként én is őrült Gossip Girl fan vagyok, szóval jó hasonló emberekkel találkozni:DD Sokkal gyerekesebbek benne a karakterek, valahogy az egész teljesen más, nincs meg az a hangulata ami a sorozatnak meg van. Szóval szerintem nem, de ha nagyon szeretnéd akkor kezd el, lehet, hogy neked meg tetszeni fog:)
2016. jún. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

én is először a könyvet olvastam. az nem fogott meg, végig sem olvastam 1 részt sem.

a sorozat viszont nagyon megfogott, pedig szeretek olvasni is.

egy próbát megér. molyon nézegesd az értékeléseket. moly.hu

2016. júl. 17. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!