Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Keresek egy könyvet.Régi...

Keresek egy könyvet.Régi gyerekkönyvet 20/30 éves lehet,ha nem több.És nem magyar.többi lent.Az ilyen régieket meg lehet szerezni?

Figyelt kérdés
Egy család,talán 4-5 gyerek kibérelnek egy nyaralót.A ház alatt találnak valami titkos folyosót.Kivezet a tengerpartra talán.Valami kincseket is találnak.Hajóroncs is szerepel benne talán.Egész nyáron ott nyaralnak.Többre nem emlékszem.Nagyon szerettem.Tudja így valaki mi lehet?A címe kellene.Ismerős így?

2021. máj. 29. 18:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Ötösfögatban öt gyerek nyomoz.
2021. máj. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
80-as èvek vègèn 90-es èvek elejèn olvashattam.Valami ifjusági regèny lehetett.
2021. máj. 29. 21:21
 3/7 anonim ***** válasza:
Esetleg a Delfin sorozatban jelent meg?
2021. máj. 30. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen.
2021. máj. 30. 06:49
 5/7 anonim ***** válasza:
Azokól van lista a neten.
2021. máj. 30. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Már megvan köszi! A kis detektívek a címe. A kérdés,hogy antikváriumokban lehet-e kapni.És nem neten.Ott nem vásárolok.Azért köszi :)
2021. máj. 30. 08:36
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi gond az online antikváriumokkal. Nekem két kedvencem is van, idáig nem csalódtam.

Vidéken nem is jellemző az antikváriumok létezése (kis faluban élek), meg nem kell kajtatni mindenfelé, hogy van-e.

2021. máj. 31. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!