Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Wattpad-on mi alapján alakul...

Wattpad-on mi alapján alakul ki a rangsor?

Figyelt kérdés
Az első sztorimnál az elme címkémre azt írja ki, hogy 3. helyezés. De nem értem mi alapján. Hiszen még csak egy vote sincs rajta. A nézettsége is csak 20.

2021. jún. 12. 22:33
 1/4 anonim ***** válasza:
25%
Nincs jelentősége. Ezek csak random számok.
2021. jún. 12. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
73%

Úgy bettem észre, hogy főként attól függ, mikor frissítetted a történetet.


Miután kiraksz egy új fejezetet, a felső 10%-ban lesz, aztán egy hét alatt lassan lesüllyed az aljára.


Az is számít gondolom, hány szavazat van.

2021. jún. 13. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

#2-es: sajnálom, de ebben tévedsz.

Volt olyan sztorim (bár én csak ismertetőket tartok ott -, amit kitéve szinte rögtön az első helyre ugrott (a címke alapján), és maradt is pár hétig, pedig nem írtam hozzá, hiszen csak ismertető. Még nézettség sincs rajta sok, nem is beszélve a csillagozásról.

Úgyhogy teljesen jól látja a kérdező.

Ki lehet ugyan írni, hogy mondjuk romantikában (ez is ugye címke) az #1 helyet érte el, meg XY fandomban az első helyen volt Z ideig, de ezek csak RANDOM számok, HA megfigyeled. Lehet vele dicsekedni, csak nincs jelentősége, és ezzel az író csak egyfajta álomvilágba ringatja magát, hogy ő mennyire csúcs, meg nagyszerű, és nincs hova fejlődnie, pedig lehet, hogy nagyon is kellene... ezzel csak megtéveszti saját magát.

Az olvasók meg nem emiatt fogják olvasni.

2021. jún. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2021. jún. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!