Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudnátok olyan könyveket...

Tudnátok olyan könyveket ajánlani ami misztikus vagy olyan horror/thriller amiben nem racionális események vannak?

Figyelt kérdés

Most olvasom a Hasadék-ot, eddig nagyon tetszik.

Olyan regény, vagy legalábbis regény jellegű könyv érdekelne amiben nem evilági és ijesztő történet van, akár szellemek. Nem ismeretterjesztő jellegű. Stephen King-et annyira nem kedvelem a befejezetlen végek miatt, de csak pár könyvet olvastam tőle.

Az sem baj ha teljesen elrugaszkodott a valóságtól.

Köszönöm előre is :)



2021. jún. 28. 22:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Veres Attila : odakint sötétebb
2021. jún. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Clive Barker-Korbács
2021. jún. 29. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2021. jún. 29. 08:51
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Alkonyat

Harry Potter

2021. jún. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
H.P. Lovecraft Összes művei. Azt hiszem 3 vagy 4 részes.
2021. jún. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 SasukeMilo ***** válasza:
100%
Klasszikus horrorok közül a két örök klasszikus: Bram Stoker Drakulája és Mary Shelley Frankensteinje mindenképp, illetve ha ilyen sci-fi/horror hibrid is jó, akkor H. G. Wells-nek 4 klasszikusa: Az időgép, Dr. Moreau szigete, A láthatatlan ember és A világok harca. Remélem, tudtam segíteni! Egyébként Lovecraft művei is jók, igaza van az előttem szólónak, főleg a Cthulhu hívása.
2021. jún. 30. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm, csekkolni fogom őket!

Harry Pottert szerettem az első 4 részéig, utána valahogy más lett. A vámpír téma már nem mozgat, abból anno az Anita Blake sorozatot nagyon bírtam. A klasszikusok megvoltak :) Az Odakint sötétebb a polcon hever, szerintem azzal kezdem :)

2021. jún. 30. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!