Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Melyik könyvről lehet szó?...

Melyik könyvről lehet szó? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

5-6 éve találtam a Libriben, de akkor sajnos nem sikerült megvennem, azóta keresem. Se az íróra, se a címre nem emlékszem, ebben kérnék segítséget. :) Rég volt már, de amire emlékszem belőle: valószínűleg vöröspöttyös könyv - vagy valami más, de biztos, hogy pöttyös könyv. :) A borítón egy vörös tenyér volt, maga a könyv borítója fekete volt. A tartalom alapján a sztori arról szólt, hogy a város/ország fiataljai miután betöltik a 18-at (azt hiszem), halálra vannak ítélve, ezek a gyilkosságok teljesen random történnek, ezért a főhős próbál a sorsa elől menekülni.

Lehet nem teljesen pontos, már nagyon régen találkoztam vele, A borítóra jól emlékszem, illetve hogy valamilyen pöttyös könyv volt. Aki tudja a címet, vagy csak hasonlít valamire amit már olvasott, kérem ne tartsa magában :D



2021. júl. 3. 02:13
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg ez az?


[link]

2021. júl. 3. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, erre gondoltam! Köszönöm szépen. :) nem gondoltam volna, hogy valaki ennyiből is felismeri. :D
2021. júl. 4. 00:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!