Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Wattpadon olvastam egy könyvet...

Wattpadon olvastam egy könyvet és nem tudom a címèt, help?

Figyelt kérdés
Kb. 2-3 éve olvastam, arról szól, hogy van egy lány, aki meghal, lekerül az alvilágba, és ott egy démon fogadja, akinek az az átka, hogy ahányszor meghal egy szép lány az lekerül hozzá és szerelmes lesz belè. Később a csajt visszaküldi az élő világba, de nyilván szerelmesek lesznek egymásba. Nincs befejezése, vagyis akkor még nem volt, ezért keresem, hátha van:) . Fel volt írva nekem a címe, ami az, hogy “Soha nincs vége” (nem, egyáltalàn nem az a könyv, amit Libriben meg lehet venni) de nem találom wattpadon, lehet megváltozott a címe, vagy kitudja. A borítója úgy emlékszem egy távolba nézős táj volt a naplementében egy csajjal, persze ez nem biztos csak valami olyasmi. Előre is köszi a válaszokért.

2021. júl. 4. 19:32
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!