Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Wattpadon olvastam egy stroryt...

Izuka27 kérdése:

Wattpadon olvastam egy stroryt de csak két vagy három fejezetet. Melyik volt az nem tudom a címét? Nagyon tetszett de nem találom.

Figyelt kérdés
Izabella volt a lány neve aki Amerikából költözött valahova és decemberben kezdte meg ott a tanulmányit. Találkozott egy Kira nevű lánnyal aki szőke kékszemű volt és eddig úgy néz ki hogy összebarátkoztak. Délutén elmentek valahova de előtte Kirának tornája volt szóval át kellett öltöznie. Ekkor Izabella meglátott egy fiút aki nagyon népszerű volt és első látásra beleszerett a fiú rámosolygott aztán elment. A az utolsó fejezetamit olvastam címe magány volt. Ebben Izabella összeveszett az édesanyjával.
2018. júl. 22. 10:30
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!