Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Wattpadon bts könyvet szeretne...

Wattpadon bts könyvet szeretnek olvasni valami igényesen megírt ilyen könyvet ,ami nektek nagyon tetszett tudnátok mondani ?

Figyelt kérdés
Namjoonos könyvet szívesen olvasnék

2021. júl. 7. 22:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Segíts! BTS)

Tulajdon (Taehyung)

Esküdj! (Jungkook)

A szomszéd srác (Taehyung)

Az én klisés történetem (Jimin)

Strange (Jimin)

My demon (Jimin)

A néma srác ablaka (Jimin)

Bízz bennem (Jimin)

Csalóka (Yoongi)

A tanárbácsi kedvence (Yoongi)

Rengeteg Wattpad sztorit olvastam, amikért régen oda meg vissza voltam, ma már olvasok 5 sort, és a fejemet fogom, amolyan "jó ég, ez mi a franc" értelemben. Én magam is szoktam történeteket írni, (nem wattpadra) szerintem ezek azok, amik azért valamennyire igényesek, vagy hát ha az annyira nem is, a sztori egész jó. Van köztük olyan is, amit többször is el olvastam, mert komolyan mondom, nagyon tetszett. Ilyen például a "Csalóka" "Segíts!" és a "Néma srác ablaka".

Sajnos Jin, Hobi és Nam nem került fel, róluk sajnálatos módon nincs annyi sztori, mint a többiekről, amiket viszont olvastam, azok valami botrányosak voltak. De lehet, hogy az igényes alkotások a figyelmemet el kerülték.

Jó olvasgatást ^^

2021. júl. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Jungkook: Ismeretlen idol, Ismerős Idol (az előző 2. Része), Megvédünk, Amíg emlékszel rám, Bandavezér, the neighbour, Arrogáns szomszédom, Virágot a sírodra,

Taehyung: Kettő Egyért, Ovi? Ovi! Egyetem? Egyetem! (Az előző 2. Része), Mr. Kim, Képtelenség, Amit senki más nem hall, Tulajdon,

Jimin - Azért aki vagy, My demon, Lehetek a hősöd.


Ezeket nagyon ajánlanám, ha még nem olvastad, mindegyik a legfelső kategória👌. Volt egy namjoonos fici ami zseniális volt, de sajnos az író profilját a drága wattpad törölte💔

2021. júl. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek😍
2021. júl. 7. 23:55
 4/14 A kérdező kommentje:
Ahj valamiert be írom a keresőbe és nem dobja ki őket
2021. júl. 7. 23:57
 5/14 anonim ***** válasza:
Nézd meg Klino7 profilját, azon van ezek közül néhány
2021. júl. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

[link]

Érdekesek a történetei és az író is nagyon aranyos.

2021. aug. 2. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem boyxboy torteneteket keresek de köszönöm lehet bele nézek 😅
2021. aug. 4. 00:04
 8/14 anonim ***** válasza:
64%

CEO- JUNGKOOK FF (hetero)

NEM FOGOD MEGBÁNNI LEÁNYOM! aki még nem olvasta, nyomás !!

2021. aug. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Oh és az Arrogáns vőlegényem valamint a Maffia karjaiban sem rossz! (szintén Jks ficik)
2021. aug. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
#8 kosziiii már kezdem issss 😁
2021. aug. 4. 23:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!