Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Ugye van Leiner Laura 2 Iov...

Ugye van Leiner Laura 2 Iov trilógiája, és csak én örülnék ha a valóságban is lenne IOV?

Figyelt kérdés
Olyan jó lenne ha nem csak a könyvben hanem a igazából is lenne iov. Úgyyy mennék , nagyon imádom a feladatokat, és az egész verseny hangulatát. Ti mit gondoltok?

#könyv #Leiner Laura #trilógia #Róbertafőszervező #Párnaplábnap
2021. júl. 10. 12:59
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
94%
Én is szívesen részt vennék rajta. Imádok versenyezni, pláne ilyen kreatívabb versenyeken, ahol nem feltétlenül az dönt el mindent, hogy mennyi mindent tudsz bemagolni, vagy hogy mennyire vagy jó formában fizikailag. Kár, hogy a valóságban nincs nagyon ilyen.
2021. júl. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
19%
Igen, van 2. trilógia. Ennek az első 2 kötete már kész.
2021. júl. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
90%

céges csapatépítéseken szoktak lenni ilyen feladatok

de hogy csak úgy rendezzenek országos versenyeket iskolásoknak, az nem érné meg senkinek... honnan jönne be rá a pénz, ki támogatná, honnan lenne profit?

2021. júl. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
10%

„honnan jönne be rá a pénz, ki támogatná, honnan lenne profit?”


Mert egy ilyen verseny sokba kerülne... Néha tényleg nem tudom, hogy miért járok még erre az oldalra...

2021. júl. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
93%
#4 azt én sem tudom. Talán látogass vissza majd 13-14 évesen, majd ha már fogalmad lesz a pénzről, munkáról atb.
2021. júl. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
91%

Vannak nyári táborok, ahol a kötelező programon kívül hasonló feladatokból álló vetélkedőket szerveznek… csak a való életben nem gimis korosztálynak, hanem 10-13 éves általános iskolás gyerekeknek.

Azért valljuk be, (mindkét triógiát elolvastam, kivéve persze a még meg nem jelent 2. végét), és olyan egetrengetően sok gondolkodást igénylő feladatok nem voltak benne, amik egy valós tanulmányi versenyen előfordulnának.

2021. júl. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Én is szívesen résztvennék egy ilyenen.

Nagyon izgalmasnak tűnik🥺

2021. júl. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is nagyon jó lenne, de tényleg rengeteg pénz.

Szállás, utazás, feladatokhoz való utazás, étkezés biztosítása. Kísérő tanárok és a szervezők fizetése, étkezés, szállása. Ha olyan helyen van a feladat, a terem kibérlése. Eszközök biztosítása a különböző feladatokhoz.

És meg biztos van, nekem csak ennyi jutott most hirtelen eszembe. A kérdés az, hogy ki és milyen mértékben állná ezt. Az iskolák? Vagy a diákokra terhelik a költséget? Akkor nem hiszem, hogy sokan jelentkeznének. Illetve aki késik mondjuk a legelején, az annyival kevesebbet fizet?

2021. júl. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
A pénzről én is gondolkodtam, de a könyvbe leírták, hogy van egy csomó szponzora
2021. júl. 10. 22:48
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Igen a szponzorok tényleg🧐

Mint pl a társasjátékos szponzor

Azt mondták hogy rengeteg társasjáték van(szponzorcuccok)

2021. júl. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!