Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Jó Kylian Mbappe fanfiction?

Jó Kylian Mbappe fanfiction?

Figyelt kérdés

Olyat keresek, ami tényleg jó. Aminek az írója ismeri, és használja a központozást. Ami nem úgy kezdődik, hogy "a lány hatalmas Mbappé rajongó, aki kiszúrja a tömegben, gyönyörűnek találja, és másnap az ágyban szerelmet vall neki...."

Egy logikus történetvezetésű romantikus sztorit szeretnék olvasni, ami tényleg JÓL VAN MEGÍRVA.

Mit ajánlotok?

Lehet bármilyen platformon, csak küldjetek linket is.



2021. júl. 14. 09:17
 1/6 anonim ***** válasza:
56%
Létező emberről fanfictiont írni és olvasni is beteges dolog. Ő egy emberi lény, akinek gyakorlatilag a személyével élnek vissza, mikor olyan dolgokat mondatnak/csináltatnak vele, amihez nincs köze és lehet hogy ellenzi.
2021. júl. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%

Ezt találtam neked az AO3-on, de azt nem tudom garantálni, hogy jó is - viszont magyar.

[link]


Angol nem volt egy darab sem.

2021. júl. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ja, ha hetero történetet keresel, inkább ne nyisd meg a linket, mert ezek M/M - BL, fiú x fiú történetek - bocsi.
2021. júl. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Ha szeretnél még nem sablonos, kreatív írásokat akkor a Wattpad alkalmazáson keresztül elolvashatod a "Life Isn't Fair Baby" és a "The brightest flame" című fanfictionokat. Nekem ez a kettő nagyon elnyerte a tetszésem, mivel Hozzád hasonlóan én is ilyen könyveket kerestem. Remélem tudtam segíteni :)
2021. szept. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
2021. szept. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A ket link lemaradt :)
2021. szept. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!