Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hogyan tudom a líra oldalán...

Hogyan tudom a líra oldalán levásárolni az ajándék utalványaim?

Figyelt kérdés
Bepakoltam a konyveket amiket venni szeretnek es alul latom hogy kuponkod beirasa. Oda beirtam a ajandek utalvanyom szamat de azt irja nem letezo kod pedig ev vegeig hasznalhatom fel a kuponokat. Hogy kell akkor? Azert is akarom online mert csomo konyvet mar csak rendelni lehet amit akarok es uzletben mar nincs.

2021. júl. 19. 16:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, hogy az ajándékkártyát, csak boltban lehet használni.
2021. júl. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
#1-es vagyok, de asszem van olyan opció, hogy megrendeled neten egy hozzád közeleső boltba és mikor átveszed, akkor fizeted ki, (és akkor tudod használni az ajándékkártyát) bár nem igazán vagyok biztos benne, utoljára tavaly rendeltem a lírától.
2021. júl. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Rendben teszek egy próbát köszönöm!
2021. júl. 19. 16:33
 4/6 A kérdező kommentje:
Ebben az esetben a szállítasi címnél megadom az üzlet címét és ennyi?
2021. júl. 19. 16:36
 5/6 A kérdező kommentje:
Jaj semmi megtaláltam
2021. júl. 19. 16:37
 6/6 anonim ***** válasza:

Kérdező, boldogultál? Én is kaptam egy kártyát karácsonyra és nálunk - extra bónuszként - nincs is Líra könyvesbolt. (20-30 km-es körzetben igen)

Kérdés: működik az, hogy odarendelem az általam megadott címre a honlapról kiválasztott könyveket és elmegyek érte?

Köszönöm, ha válaszolsz :)

2023. jan. 5. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!