Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A 'Tükörjárók' sorozatban...

A 'Tükörjárók' sorozatban hány évesek a szereplők?

Figyelt kérdés

Az első könyvnél tartok, a vége felé, de egyáltalan nem említették és neten sem találom.

Ophélie nyilván valahol 18-22 között van. Túlkorosnak mondták mert 2 kérőt már elutasatott de ő meg fiatal. Thorn bizonyára jóval idősebb nála.

Tudjátok pontosan hány evesek lehetnek?

Vagy legalább megközelítőleg?


Illetve érdekelne, hogy Archibaldnak lesz-e szerepe Ophélie életében és ha igen milyen. Tetszik a karaktere de eddig nem sok vizet zavart.



#könyv #életkor #Tükörjárók
2021. júl. 20. 16:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ophélie szerintem 19-20 körül lehet, azt mondja, jó pár éve elmúlt 15, de később kiderül, hogy még nem nagykorú (ami szerintem 21). Thornról, úgy emlékszem, kiderül, hogy 26.

Archibaldnak lesz még szerepe, de elég spoileres lenne a második részre nézve, ha elmondanám.

2021. júl. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ohh, Archibald!!! És Thorn!!! A két kedvenc férfiúm!

Egyébként teljes mértékben egyetértek az első válaszolóval, szerintem is körülbelül ennyi évesek.

Imádtam ezt a könyvsorozatot, az utolsó részek olvasása közben szinte megörültem.:) Szóval hajrá, feltétlenül olvasd tovább!

(THORN!!! ARCHIBALD!!!)

2021. júl. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
:D Engem a spoiler nem zavar, szóval benyöghetnél valamit mert Thorn egyenlőre nem nyerte el a tetszésem. De kizárt, hogy olyan legyen itt is, mint a tüskék és rózsák udvarában.
2021. júl. 22. 04:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!