Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A vaják könyvsorozatot el...

A vaják könyvsorozatot el akarom kezdeni olvasni. Jó könyv? Meg éri beszerezni? (Szeretem a fantasyt) vélemények?

Figyelt kérdés
2021. aug. 4. 10:04
 1/3 anonim ***** válasza:
76%
Én nem vagyok egy nagy könyvmoly, egy évben jó ha két-három könyvet kiolvasok. Pár hónappal a sorozat bemutatása után kíváncsiságból megrendeltem az első könyvet, amit aztán egy nap alatt kivégeztem. Nekem nagyon tetszett az egész, szerintem elképesztően jól felépített sztoriról van szó. Engem teljesen magával ragadott, azóta már szinte az összes könyvet kiolvastam. Szóval én csak ajánlani tudom.
2021. aug. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
66%
Én egyszerűen imádom!❤️ Néha kicsit bonyolult, de egyébként nagyon jól felépített, részleggazdag könyv. Szerintem nagyon érdemes belekezdeni! És ha tetszik a könyv,ha gondolod, próbáld ki a játékot is, nekem az is nagyon tetszett!
2021. aug. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
El kezdtem az első rèsszel. Nagyon jó!!!
2021. aug. 15. 11:30

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!