Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hol tudom megtalálni, hogy...

Hol tudom megtalálni, hogy milyen képregényeket nem adtak ki Magyarországon?

Figyelt kérdés

Létezik ilyen lista?

Írhattok üzit is, vagy ide is! :)

A segítséget előre is köszönöm!



2021. aug. 14. 11:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha rákeresel egyre s sehol se kapod meg magyarul, akkor tuti nem adták ki. Könnyebb lenne azt összeírni, amit kiadtak.
2021. aug. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igen, igazad van. Egyesével megkeresem akkor. Pl Tarzan, Godzilla, Batman, most ezek jutottak hirtelen az eszembe. De hasonlóakat keresek, amiket még nem adtak ki.

A képregényipar most fellendülőben van nálunk, legalábbis mintha valahol ezt olvastam volna.

2021. aug. 14. 11:52
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilyet nem fogsz találni, mert egyszerűen annyi képregény van, a 865. féle Pókembertől a 3 ember által olvasott kis indie izékig.
2021. aug. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Valóban túl sok van.

Ezért is jó lenne egy képregény csapathoz tartozni. Csak per pillanat nem találtam olyant, ahol fordítókat keresnének.

2021. aug. 14. 13:19
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sok olyan van, amit nem adtak ki és soha nem is fognak...ez csak egy kis szelet, válogatás, ami itthon megjelenik.

Érdemes ezt az magyar adatbázist megnézned, benne van döntőrészt minden, ami itthon valaha megjelent, s Kepregenydb a neve:

[link]

2021. aug. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Erről az oldalról nem is tudtam :D

Köszönöm szépen! :)

2021. aug. 16. 17:17
 7/7 anonim ***** válasza:

Az 5. által írt kepregenydb.hu az elsődleges, ahol keresned érdemes. Elvileg minden Magyarországon kiadott képregényt felvesznek az adatbázisba.


A mellett a kilencedik.hu képregényes hírportálon is érdemes szétnézni, ha keresel egy bizonyos képregényt. A hazai megjelenésekről folyamatosan közzé vannak téve a hírek, adatlapokkal.

2023. jún. 30. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!