Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Hol lehet Magyarországon...

Hol lehet Magyarországon képregényeket kapni?

Figyelt kérdés
Amerikában nagy hagyománya van a képregényolvasásnak, és én is nagyon szeretnék ilyeneket olvasni (ezek alatt főleg a Marvel képregényeket értem), csak nem tudom, hogy hol lehet őket itthon megvenni/megrendelni, magyarul, és lehetőleg az újakat. Ebben szeretnék segítséget kérni.

2015. máj. 17. 15:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Újságos.
2015. máj. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
esetleg könyvesboltban.
2015. máj. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi, de az újságosnál/könyvesboltban újak a képregények?
2015. máj. 17. 23:40
 4/7 anonim ***** válasza:

Az újságárusnál nyilván újak, ott max. csak 2 hónapig lehet kinn valami, után begyűjtik, s bezúzzák vagy visszaviszik a kiadókhoz az eladatlan példányokat (bár nem mindent).

Magyarországon csak egyetlen cég foglalkozik Marveles képregény-kiadással, a Kingpin kiadó:

[link]


Köteteik:

[link] index.php/webshop


A füzeteiket pedig jobb oldalt látod majd...ezek kaphatóak az újságárusoknál, bár nem mindnél...

A Peter Parker Pókember nem kapható újságárusoknál, csak a kiadótól rendelhető!

Például ez:

[link] index.php/component/content/article/5-statikus-menuek/fels-menuesor/276-kepregenyfuezetek-rendelese


Ha érdekelnek, nekem is vannak eladó magyar ill. angol nyelvű képregényeim, küldhetek róluk listát...Szegeden lehet őket személyesen megtekinteni, de postázok is, ha kell.

üdv!

2015. máj. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Trillian képregénybolt, Budapest, Teréz krt 12.

[link]

Az újak is mindig vannak, de a régebbi számokat is megőrzik amíg el nem fogy, ha esetleg lemaradtál valamiről. Van angol képregény is, manga is, meg nagyobb tpb kiadások, különszámok, stb. Ha esetleg nincs valami szólhatsz és ha tudják megrendelik neked.

2015. máj. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2015. máj. 31. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a hasznos válaszokat, majd rá fogok nézni az oldalakra! :)
2015. jún. 3. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!