Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Új regényem egy naplóregény...

Új regényem egy naplóregény lenne, ami egy bántalmazó házasságot ír le két nézőpontból (bántalmazott és bántalmazó), mennyire érdekelne benneteket ez a nézőpont esetleges olvasóként?

Figyelt kérdés
A könyvpiacon rengeteg hasonló témájú regény létezik, a könyv érdekessége éppen ebben a váltakozó nézőpontban rejlik, ami bemutatná, hogy egyazon eseményeket mennyire más, torz formában ítél meg a bántalmazó férj, illetve mennyire his- saját igazának teljességében, miközben ez merőben különbözik attól amit a bántalmazott feleség meg- és átél. Felmerült továbbá, hogy a bántalmazó nézőpontja mellett/helyett a kívülálló édesanya szempontja lenne leírva, szintén naplószerűen. Kérlek benneteket, azok írjanak, akik véleményt szeretnének alkotni és nem trollkodni vagy feleslegesen bántani a kommentekkel. Köszönöm.

2021. aug. 17. 08:14
A kérdező szavazást indított:
Igen, jó ötlet a két nézőpont
Nem, a bántalmazott szemszöge elegendő
Nem, a bántalmazó szemszöge az érdekesebb
Jó a két nézőpont, de inkább az anya-lánya viszonylat érdekes
Nem tartom érdekes regénytémának
15 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
33%

„nem trollkodni vagy feleslegesen bántani a kommentekkel”


lol

2021. aug. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
32%
Komolyan véve kérdésedet: annyi vackot adnak ki a kiadók analfabéta „íróktól”, hogy neked is, és az összes többi „írónak” is bőven van esélye a megjelenésre. Fel a fejjel, hiszen értékes könyvet alig adnak ki, ha pedig ki is adják őket, akkor nem veszik (és pláne nem olvassák) az olvasók.
2021. aug. 17. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves véleményed saját és a többi "analfabéta" író nevében is. Szép szelíden érdeklődnék, te már letettél valamit az asztalra ilyen térem? Neeem? Akkor miért kritizálsz? Olvastad netán a könyvemet? Amúgy ez csak ötletelés még, az első most fog megjelenni. Ja persze, biztos a kiadó is analfabéta hogy megjelenteti....Igazi építő vélemény, hasonló jókat kívánok neked is.
2021. aug. 17. 09:15
 4/10 anonim ***** válasza:
39%

Én olyanokat szeretek olvasni ami izgalmas, humoros, vagy meglepő fordulatokkal teli.


Szenvedésről olvasni nem szórakoztató.

Van elég gond úgyis az életben, az a kis idő amit olvasásra tudok fordítani az legyen kikapcsolódás és feltöltő. Nem ilyen lelket terhelő, nyomorúságról szóló lehúzó.

2021. aug. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem érdekes téma, és tanulságos lehet.
2021. aug. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha kellő alaposságal utánajársz a témának, és valóban képes vagy a két nézőpontot hitelesen bemutatni, akkor jó lesz.

Többnyire egyébként én sem ilyesmi témákban olvasok, de attól még úgy gondolom, hogy ebből valami jót is ki lehet hozni, ez már csak rajtad múlik.

2021. aug. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
32%

"A könyvpiacon rengeteg hasonló témájú regény létezik, a könyv érdekessége éppen ebben a váltakozó nézőpontban rejlik..."


ne kínlódj vele, a tisza kata (kékre szeretni) és a dobray sarolta (üvegfal) már megírták ezt!


ha egy önjelölt író a gyakorin kér tanácsot a készülő nagy művéhez, soha nem szabad komolyan venni, az a legalja...

2021. aug. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"Új regémnyem..."


Hány könyvedet adtak ki eddig kiadó?

2021. aug. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Telefonról írok és fáradt is vagyok.
2021. aug. 17. 15:17
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne hagyd, hogy letörjenek. Senkinek nem az első pár regénye a legjobb, de muszáj elkezdeni valahol. Az ötleted érdekes, engem a bántalmazó szemszöge jobban érdekelne, mert nehéz olyan szereplőt írni, akivel nehezen lehet azonosulni, és kíváncsi vagyok, hogy oldanád meg. A pszichológiába alaposan bele kell ásnod magad, mert nehéz téma. Sok sikert!
2021. aug. 21. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!