Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Természetfeletti könyvek...

Természetfeletti könyvek ajánlása?

Figyelt kérdés

Először is le szeretném szögezni, hogy a kérdés nem tréfa, ezért is hasznos/komoly válaszokat szeretnék elsősorban azoktól, akik szakértők de legalábbis tapasztaltak/jártasak a témában.


Tehát olyan könyveket keresek amikből tanulhatnék a témában: természetfeletti, energiák, szellemek, démonok, kísértetek, paranormális jelenségek és társai...


Szóval nem egy olyan sablonos könyvet keresek amiben le van írva, hogy hogyan tudok megidézni vagy a szolgálatomba állítani egy démont, amiben hasztalan rituálék tömkelege található.


Hanem hiteles forrásból származó, ismeretterjesztő vagy megtörtént események alapján íródott könyveket.


Nagyon érdekelnek az ilyen dolgok, és nagyon régóta foglalkoztat de nem tudom miképp kezdjek hozzá.


Azonban Biblia és más valláshoz tartozó könyvek nem érdekelnek.

Nem vagyok egy vallásos, nem vagyok keresztény.


Ettől függetlenül hiszek a természetfeletti erőkben és a többi dologban amit fentebb írtam.


Köszönöm ha végig olvastad és előre is köszönöm!



2021. aug. 17. 19:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Mi számít neked hiteles forrásnak? Mert a démonok jó része valamilyen vallásos szövegből jön.

Az Attraktor vagy a Szenzár kiadó pl. ad ki hasonló könyveket, amik eredeti szövegek a középkorból és ókorból.


Aztán ami konkrét eseményeket foglal össze az a Misztikus történetek gyűjteménye.

2021. aug. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Tehát szinte semmit nem tudok a témáról vagyis nagyon keveset. Az elejétől kezdeném.
2021. aug. 17. 19:25
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

*Meg ha tudsz angolul, akkor elérhetőek előadások a témában. Pl.

https://www.youtube.com/watch?v=s7jmCfiJCIo&t=2s

2021. aug. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Úgy értem, hogy a leghitelesebb forrásból származó könyveket írjanak.


Tudom, hogy nincs 100% hiteles.

2021. aug. 17. 19:26
 5/19 A kérdező kommentje:
Tudok angolul azzal semmi gond nincs, meg egy kicsit Latinul is, azt most tanulom.
2021. aug. 17. 19:27
 6/19 A kérdező kommentje:
Ha nem csak magyar nyelven írt könyvek vannak.
2021. aug. 17. 19:27
 7/19 A kérdező kommentje:
Esetleg könyv amit egy médium vagy szellem vadász/ hasonló személy írt?
2021. aug. 17. 19:29
 8/19 A kérdező kommentje:

Nem csak könyv érdekel, írhatnak weboldalt, dokumentumfilmet, hozzá értő személyt a témában.


Vagy akár vannak ilyen könyvtárak, könyvesboltok ahol találok ilyen jellegű könyveket?

2021. aug. 17. 19:31
 9/19 anonim ***** válasza:
69%

"médiumok vagy szellem vadász"? :'D

Azokat inkább kerüld akik ezt mondják magukra, mert 99%-ban kóklerek akik a kuncsaftok pénztárcáját könnyítik.

2021. aug. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy rengetegen csinálják ezt, de kevesen vannak akiknek valóban van ilyan vagy hasonló képessége/adottsága.
2021. aug. 17. 19:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!