Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Tudnátok esetleg a Death...

Tudnátok esetleg a Death note-hoz és a Death parade-hoz hasonló könyveket mondani?

Figyelt kérdés

2021. aug. 18. 13:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

ez anime kat, nem?

vagy hasonló de 'komolyabb' érdekel?

2021. aug. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem úgy értette, hogy olyan könyveket, amik erre a két animére hasonlítanak.
2021. aug. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igen, így értettem
2021. aug. 18. 19:56
 4/11 A kérdező kommentje:
Viszont ha tudsz animét az is érdekel
2021. aug. 18. 19:57
 5/11 anonim ***** válasza:
Animében a Monstert tudom ajánlani.
2021. aug. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

2-es vagyok, én sajnos csak animéket tudok. :D


Angel Beats: Death Parade-hez hasonlóan túlvilág, olyan anime, ami valakinek vagy betalál, vagy nem. Nekem betalált, ott van a 10 kedvenc animém között, borzasztóan nagyon szeretem, viszont nagyon sokan rühellik. Valahol meg tudom érteni. Mindenesetre mindenképpen nézd meg legalább a felét. Szerintem zseniális, órákat tudnék filozofálni a gondolatokról, amik benne voltak.


Code Geass: Ez meg a DN-hez hasonló. Nagyon hasonló a sztorija, ugyanúgy van egy baromi intelligens, antihős diák főhős, aki ugyanúgy kap egy képességet egy misztikus lénytől, és aki ugyanúgy az elnyomás ellen indít forradalmat, de szerintem a CG jópár fokkal jobb a DN-nél. Persze ez az én véleményem. Egy nagyon nehezen nézhető, nagyon kemény, nagyon nehezen emészthető animéről van szó.


Egyébként mind a két anime nagyon nehezen emészthető, nagyon durván sok filozófia van benne, és mind a kettő olyan, hogy vagy betalál vagy nem. De nekem mind a kettő óriási kedvencem. A soundtrackjük is, keress rájuk :D

2021. aug. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Az Angel Beatset már láttam, és én nagyon nagyon szerettem!! A másikat meg természetesen majd megnézem, köszönöm szépen!
2021. aug. 18. 22:08
 8/11 A kérdező kommentje:
És neked is köszönöm, kedves Monster ajánló
2021. aug. 18. 22:08
 9/11 anonim ***** válasza:
Moriarty the Patriot esetleg? Az a DN-hoz hasonlít egy kicsit, szintén protagonist = antagonist
2021. aug. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
9-es vagyok ez is anime
2021. aug. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!